ראשי מתכונים מסעדות יין חדש על המדף בתי קפה ברים זה טבעי כתבות אורח
 
 
מבצעים טעם עולמי פרסום הכרסום ספרי בישול תיירות Chip & Chips
 
 
למקצוענים צור קשר
 
  חיפוש באתר 
מתכונים
כתבות
  ראשי --> תיירות
מתכונים לסוכות
תיירות

אילת מציעה בתי מלון לבני נוער בלבד


עודכן בתאריך: 19.7.2007


הקיץ הגיע ובני נוער רבים מעונינים לנסוע לאילת ולבלות עם חבריהם, אך מסתבר שבתי מלון מעטים מאפשרים לבני נוער מתחת לגיל 18 להתארח בהם.

לדברי ליאור יתאח, מנהלת מחלקת תיירות פנים בחברת התיירות גוליבר, מלונות רבים באילת החליטו לסגור את שעריהם בפני בני נוער בגלל החשש מנזקים אשר יגרמו במהלך שהותם. "החשש של בתי המלון הוא בעיקר מנזקים כלכליים אשר ייגרמו כתוצאה מהפרעות לאורחי המלון", אומרת ליאור. "מספר מצומצם של בתי מלון באילת מקיימים השנה מבצעים מיוחדים לבני נוער בגילאי 16 עד 21, אשר מאפשרים לבני הנוער להתארח בקבוצות בחדרים, וליהנות מנופש עם בני גילם במחירים מצחיקים".

דוגמאות למבצעים:
מלון הרי אדום באילת - מחיר ללילה לאדם בחדר לשלושה - 129 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר. המחיר תקף בחודש יולי.

מלון פירסט קלאב - מחיר ללילה לאדם בחדר לשלושה - 166 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר. המחיר תקף בחודש אוגוסט.

למבצעים ופרטים נוספים: www.gulliver.co.il .


אתר גוליבר משמש כמשרד נסיעות מקוון מלא ומיועד לקהל הרחב בישראל. האתר מאפשר לבצע הזמנה מקוונת של טיסות סדירות וטיסות שכר, חבילות והפלגות נופש, חבילות ערים, טיולים מאורגנים, בתי מלון בחו"ל, רכב שכור, ביטוח נסיעות, חבילות סקי, חבילות נופש ובתי מלון בישראל. האתר מגובה במרכז הזמנות טלפוני ארצי. מאחורי אתר האינטרנט של גוליבר עומד מערך טכנולוגי עשיר, מבוסס מסדי נתונים, המקושר ישירות באונליין לספקי התיירות המובילים בישראל ובעולם. כל המידע והמחירים של ספקי התיירות מרוכזים באופן מקוון במסד הנתונים המרכזי של החברה.     

תגובות מבית פנאיקס

פרסם איתנו | צור קשר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית |
דורן תקשורת -כל הזכויות שמורות ל©
צימר