אולי גם אתם תקבלו דוגמית קפה עם ויטמינים נופר

למי שרוצה לקבל כוס קפה חינם, כדאי להיכנס בימים הקרובים (תאריך פרסום הידיעה: 30.10.09) לבית הטבע הסמוך או לסניף הקרוב של רשת "עדן טבע מרקט", ולקבל דוגמית קפה אישית של "קפה נופר" – קפה עם ויטמינים בתוספת צמח ה"גדילן" – לחיזוק ונגד עייפות.
בחברה מציינים כי קבלת הדוגמית אינה מותנית בקניה בחנות.

כל כוס "קפה נופר" מכילה שליש מכמות הויטמינים היומית המומלצת. קבוצת הויטמינים מסוג B חיונית לייצור אנרגיה בגוף מהמזון שאנו אוכלים. במקרה של מחסור ויטמינים מסוג B בגופנו, אנו חשים בחולשה ועייפות בלתי מובנים.

כמו כן אומרים בחברת נופר כי במחקרים נמצא כי כבד שאיננו מתפקד כיאות, גורם לחולשה ועייפות, ונטילה של צמח הגדילן מנקה ומשקמת את הכבד וגורמת להעלמות תחושת החולשה והעייפות.

"קפה נופר" מכיל קפה טורקי קלוי וטחון, מועשר בויטמינים ומינרלים: ויטמינים B1, B2, B3, B5, B6, B12, חומצה פולית, ויטמין C, ומינרלים: מגנזיום ואבץ.
כל כפית קפה (4 גרם של אבקת קפה), מכילה כ- 1/3 מהקצובה היומית המומלצת לויטמינים ומינרלים.

בבדיקות מעבדה שנערכו ע"י מעבדות "בקטוכם", הוכח כי הויטמינים והמינרלים ב"קפה נופר" נשארים זמינים ושלמים גם לאחר הוספת המים הרותחים לכוס הקפה.

בסדרת "קפה נופר" ניתן למצוא גם את קפה "קופימקס", אשר מכיל חצי מכמות הקפאין, בתוספת ויטמינים, מינרלים וצמחים: קינואה וגדילן.

מחיר מומלץ לצרכן: 48 ₪ לצנצנת במשקל 150 גרם. 
להשיג בבתי הטבע ובבתי המרקחת ברחבי הארץ. 

 www.nufar.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה