אל על תקנה מתנובה ארוחות בוקר ב- 6 מיליון ₪ לשנה

במסגרת ההסכם תספק תנובה שף באמצעות חברת ההסעדה תמ"מ סל מלא של מוצרי חלב (גבינות, חלב, חמאה, יוגורט ומעדנים) לכמיליון ארוחות בוקר חלביות במחלקת התיירים באל על

תנובה שף, החטיבה המתמחה של תנובה לשוק המוסדי, יתמה עם אל על הסכם שיתוף פעולה מסחרי לתקופה של שנה, בהיקף כספי של 6 מליון ₪, שבמרכזו עומד פרויקט ארוחות הבוקר הבריאות של אל-על ותנובה במחלקת התיירים.
הפרויקט החל בשנת 2006, ולאור וההצלחה לה זכה בשנה שעברה, ושביעות הרצון הגבוהה של הנוסעים מהארוחות, ימשיך גם לאורך שנת 2007.

במסגרת ההסכם תספק תנובה שף באמצעות חברת ההסעדה תמ"מ סל מלא של מוצרי חלב (גבינות, חלב, חמאה, יוגורט ומעדנים) לכמיליון ארוחות בוקר חלביות במחלקת התיירים באל על.

"שיתוף הפעולה המוצלח בין תנובה שף לאל על, הוביל להחלטה לחידוש ההסכם לשנה נוספת, במסגרתו תרחיב תנובה שף את סל השירותים, תוך התאמה ישירה לדפוסי צריכת המזון הפופולאריות במהלך הטיסה, והעדפות הנוסעים", אמרה איריס פיין, מנכ"ל תנובה שף. "הצלחת המיזם והבנת צורכי השוק במהלך השנה החולפת, הובילה לפיתוחים חדשים של מנות ייעודיות לארוחות הבוקר, לשביעות רצון הנוסעים".

"תנובה שף" הינה החברה הגדולה ביותר בישראל בשוק המזון המוסדי, עם היקף פעילות שנתית של קרוב ל- 800 מיליון ₪. החברה מייצגת מול הלקוח המוסדי את כלל המוצרים תנובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר