אסף אמדורסקי ווודקה סטולי ב- STOLI LIMITED EDITION

במסגרת המהלך מעניק המותג חסות למסע ההופעות של הזמר אסף אמדורסקי ברחבי הארץ, ומשיק מהדורה מוגבלת של האלבום החדש והמדובר צד א – כולל תוספות

מותג הוודקה סטולי החל במהלך לקידום תחום המוזיקה בישראל תחת הכותרת: STOLI – THE MOST ORIGINAL MUSIC. במסגרת המהלך מעניק המותג חסות למסע ההופעות של הזמר אסף אמדורסקי ברחבי הארץ, ומשיק מהדורה מוגבלת של האלבום החדש והמדובר צד א – כולל תוספות.

המהדורה המיוחדת STOLI – LIMITED EDITION תכלול שירים שלא הודפסו מעולם על גבי אלבום ונחשפים לראשונה. בנוסף לשירי הדיסק עטור השבחים של אסף אמדורסקי צד א, יכללו בדיסק השירים: "רונה יקירתי", "מלאך שחור"- גרסת אמדורסקי לשירו המצמרר של לו ריד "חרב דמוקלס", ו"אור שמש מוחלט" כרצועה אינסטרומנטלית מיוחדת.

לגרסה המיוחדת יצורפו שלוש רצועות מולטימדיה: הקליפים ל"כוונות רעות", "איפה את היום?" ו"זוג משמיים". בנוסף יצורפו סרטונים קצרצרים באורך של דקה כל אחד, המתעדים את תהליך הקלטת האלבום ומאפשרים הצצה נדירה אל האינטימיות של האמן בעבודה בביתו.

אסף אמדורסקי אומר: " שיתוף הפעולה עם סטולי טבעי עבורי. המותג משדר אורבניות, תחכום ומקוריות. אלמנטים אותם אני שואף לשדר במוסיקה וביצירה שלי. הדרך המשותפת אליה יצאנו לפני כחודש אפשרה לי להוציא לפועל את מופע הבכורה כפי שרציתי, וכעת במהדורה המיוחדת של צד א התאפשר לי לשלב באלבום רצועות מוזיקליות ורצועות מולטימדיה, אשר לתחושתי מעמיקות את חווית ההאזנה לו". 

בנוסף למהדורה המיוחדת יכלול השת"פ פעילות דיגיטלית משותפת בעמוד המעריצים של אסף אמדורסקי וסטולי ישראל בפייסבוק ,ומבצע מיוחד להשקה:  בכל קניית STOLI -LIMITED EDITION של צד א, אלבומו החדש של אסף אמדורסקי, ניתן לרכוש בקבוק וודקה סטולי ב- 20% אחוז הנחה בחנויות היין והאלכוהול המובחרות.
בכל קניית וודקה סטולי בחנויות המשקאות ניתן לרכוש בהן את הדיסק ב-39 ₪. המבצע בתוקף עד 30.7.11, או עד גמר המלאי. ניתן להשיג בחנויות האלכוהול והדיסקים המובחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר