"בלה קאזה" מציגה את סדרת כלי הבישול COOKIN של BALLARINI

חדש מרשת "בלה קאזה", סדרת סירים ומחבתות איכותית ומעוצבות מבית BALLARINI האיטלקית. הכלים עשויים מיציקת אלומיניום ומצופים בשכבת “SILVER STONE“ שנחשב לאחד החומרים הבטוחים בעולם למניעת הידבקות בזמן הבישול.

הכלים, בצבע שחור אופנתי, מעוצבים בקווים נקיים ואלגנטיים ומאובזרים במכסה זכוכית איכותי, שמאפשר לבדוק בכל זמן רגע נתון את מצב התבשיל, ובידית בעלת טבעת ביטחון, שמטרתה להגן מלהבות מתפרצות.

לכלים תחתית תלת שכבתית, שמשפרת פלאים את איכות הבישול. השכבה הראשונה עשויה משכבת אלומיניום מחורצת בחריטה מיוחדת, שמאפשרת פיזור חום אחיד ללא קשר לקוטר הכלי, שכבת הביניים עשויה יציקת אלומיניום מחושל, שאוגרת חום ומונעת צריבות של התבשיל בנקודות ספציפיות בכלי, וציפוי פנימי, שמונע הידבקות לתחתית הכלי ולדפנותיו, גם ללא שימון. השכבה שייכת לדור החדש והבטוח של החומרים מונעי ההדבקה.
משטח הציפוי בקרקעית המכל עשוי מרקם של בליטות, אשר יוצרות מיקרו תאים של אויר, כך שהתבשיל מתבשל באדים שלו עצמו, ושומר על רכות ועל טעם.
עובי דפנות הכלים מותאם במיוחד לגודלם, כך שכל כלי יספק פיזור חום אופטימאלי בזמן הבישול.
המכסה, עשוי מזכוכית מחוסמת, עם שסתום לבקרת אידוי, שמטרתו לשמור על לחות אופטימלית במהלך הבישול.
לסדרה ידיות בטיחות, שמתחברות לכלים באמצעות טבעת מתכת להגנה מלהבות מתפרצות, והן עמידות לטמפרטורות גבוהות, מה שמאפשר להכניסן לתנור בישול.

להשיג בחנות "בלה קאזה", בסניפי המשביר החדש לצרכן, ובחנויות המובחרות.

BELLA CASA הנה רשת עיצוב עולמית, שמשווקת מוצרי קרמיקה, עץ ונוי וכלי בישול לבית.
שורשיה האומנותיים נעוצים בבית מורטי, בטוסקנה שבאיטליה – מעצב הבית של הרשת. השם " BELLA CASA" מוכר באיטליה כשם נרדף לעיצוב ייחודי ואיכות חסרת פשרות.
רשת BELLA CASA הנה היבואנית הבלעדית של מותגים נוספים – כלי הבית של סילק רואד, וליין הסירים והמחבתות היוקרתי של BALLARINI, שמשווקים גם ליין מוצרי טיטאניום ונחושת.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה