דומינוס פיצה נערכת לקראת החורף

לקראת עונת החורף הנוכחית, רשת דומינוס פיצה ערכה שידרוגים עבור בטיחותו האישית של השליח רוכב הקטנוע. הרשת רכשה חליפות סערות חדשות המשפרות את בטיחות השליח בתנאי מזג אויר קשים, ציידה את הקטנועים בארגזים חדשים נוחים ואטומים מפני חדירת מים וכן ציידה אותם בנוסף בתיקי חימום ניידים השומרים על חום הפיצה.

חליפות הסערה החדשות עשויות מבדים זוהרים תקניים ומחזירי אור. החליפות עומדת בדרישות התקנים הקפדניות הקיימות בתחום הבטיחות. בבחירת ותכנון חליפות הסערה, הושם דגש מיוחד על איכות החומרים, איכות התפירה, עיצוב המוצר והתאמתו לשימוש ייעודי עבור שליחי הפיצה הרוכבים על הקטנוע. מחזירי האור שנתפרו על גבי החליפות הם של חברת M3 העולמית. החליפה מיוצרת במפעל כחול- לבן "בריל דייויס" בקרית גת המתמחה בתחום הזוהרים ומחזירי האור.

ארגזי הקטנועים החדשים, עוצבו בצורה מעוגלת "אווירודינאמית", מותאמת לנשיאה על גבי הקטנוע ונוחה עבור השליח הרוכב. עובדה נוספת התורמת לבטיחות הרוכב, היא שמשקל הארגז החדש הינו מחצית ממשקל הארגז הקודם. כמו כן, הארגז אטום לחלוטין מפני חדירת מים.

משלוחי הפיצות יגיעו בתוך תיקי חימום "היט וייב", אשר משמשים כתנורי חימום ניידים, ושומרים על חום הפיצה במשך כ- 40 דקות עד להגעת השליח לבית הלקוח.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה