החודש "וינו גראן רזרבה"- פסטיבל היין של טיב טעם בסניף ראשל"צ מזרח – עיר האוכל

טיב טעם תערוך פסטיבל יין רחב היקף, ראשון מסוגו ברשת שיווק, בסניף הדגל של הרשת, ראשון לציון מזרח – עיר האוכל, בתאריכים 20-22 למרץ. פסטיבל היין, שימותג כ"וינו גראן רזרבה", יציע לטעימה ממיטב היינות הישראליים והבינלאומיים, לצד מבצעים והנחות על כל סוגי היינות הנמכרים בסניף, ומגוון אירועים ופעילויות.

טעימות יין, ללא הגבלה, ברכישת כוס יין אישית
במסגרת הפסטיבל יוזמנו המבקרים לרכוש כוס יין אישית תמורת 30 שקלים, וליהנות מטעימות ללא הגבלה של כל סוגי היינות שיוצעו בעשרות עמדות יין שיוצבו ברחבי הסניף.
עמדות הטעימה יכללו מגוון רחב של יינות מיקבים מקומיים נבחרים ומיקבים מובילים בעולם, לצד נקניקים שונים ומגוון גבינות קשות להשלמת הטעם והחוויה. פסטיבל היין "וינו גראן רזרבה" יתקיים בין השעות 17:00-23:00.

בנוסף, יתקיימו במסגרת הפסטיבל מגוון אירועים ופעילויות, אשר יהיו פתוחים לקהל הרחב: הרצאה חווייתית על סיגרים, עמדות עם שפים מקצועיים שיבשלו מגוון מאכלי דגים ופרות ים בשילוב עם יין ויתנו טיפים, הסברים וטעימות.

כמו כן, במסגרת דוכני שוק האוכל של הסניף המציעים אוכל מוכן, יוצעו למכירה במיוחד לכבוד הפסטיבל מגוון מאכלים ומעדנים בשילוב עם יין במחירים מיוחדים, זאת לצד הנחות ומבצעים על מגוון מוצרי אירוח ליין הנמכרים בחנות דומו.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה