הסטרטאפים המבטיחים בישראל בתחום הטכנולוגיה החקלאית יציגו בתערוכת אגריטך 2012

אגריטך 2012 הינה אירוע הדגל של מדינת ישראל בתחום הטכנולוגיות החקלאיות, המים והסביבה לחקלאות. באירוע תציג תעשיית החקלאות הישראלית את היכולות והחידושים שלה בתחומי החקלאות השונים כגון השקיה וטיפול במים, גידולי חממות, תעשיית החלב והעופות, פיתוח זרעים.

בתערוכה, שתתקיים בין התאריכים 17-15 במאי 2012 במרכז הירידים בתל אביב, יוקם מתחם מרכזי לתצוגת חדשנות ישראלית בתחום החקלאות. בביתן יציגו כ-35 סטרטאפים מבטיחים בתחום הטכנולוגיה החקלאית את הפיתוחים האחרונים המאפשרים הגדלת יבולים, הפחתת התלות בכוח אדם ושיפור הרווחיות במשק החקלאי.

ביתן החדשנות יהווה את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים של התערוכה, ובו יבקרו כל משלחות האח"מים מחו"ל, מבקרי התערוכה, משקיעים זרים, נציגי חברות מובילות בעולם וגורמים בולטים בתחום החקלאות, המים והסביבה הרלוונטיים לחקלאות.
הביתן יעניק לחברות ההזנק שנמצאות בתחילת דרכן ובשלב הקריטי טרם מעבר לשיווק מסחרי, אפשרות של חשיפה ליצירת שת"פ עם נציגים מסקטור החקלאות, המים ואיכות הסביבה לחקלאות מכל העולם.

ביתן החדשנות יוקם בשיתוף פעולה של המדען הראשי במשרד החקלאות, מכון וולקני, התוכנית הלאומית לקידום טכנולוגיות המים והאנרגיה המתחדשת ניוטק של משרד התמ"ת, מתימו"פ, מכון היצוא, משרד החוץ, עמותת אגריטך ו"כנס תערוכות", מפיקת התערוכה.

בתערוכה צפויים לבקר מעל 70 משלחות בינלאומיות ואלפי מבקרים מהארץ ומהעולם, והיא תיצור מפגש עם יצרנים, אינטגרטורים, מהנדסים, מתכננים, חוקרים ומפתחים, משקיעים, אנשי אקדמיה, אנשי רכש ומקבלי החלטות במשק המקומי והבינלאומי.

על מנת לאפשר ליזמים להפיק את המיטב מהופעתם בתערוכה תינתן להם אפשרות לתאם מראש פגישות עסקיות ליצירת שיתופי פעולה עתידיים עם לקוחות פוטנציאליים על פי תחומי הענין המשותפים. תאום הפגישות נעשה במנוע מתקדם באמצעות אתר התערוכה באינטרנט.

יום לפני פתיחת התערוכה, ב-14 במאי, מתוכנן כנס משקיעים בהשתתפות עשרות משקיעים מהארץ ומהעולם הקשורים להשקעות בתחום הטכנולוגיה החקלאית. הכנס הוא הזדמנות לחברות פיתוח ישראליות לפגוש באופן מרוכז את מקבלי ההחלטות.

מידע על התערוכה והמציגים באתר


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה