השף העירום ממשיך להתפשט

ג'יימי אוליבר מתכוון לפתוח רשת מסעדות איטלקיות חדשה, השמות דגש על אוכל איכותי וזול . הסניף הראשון אמור להיפתח במרץ 2008 ויגיש מנות פסטה ב- 5 ליש"ט ומעלה

ג'יימי אוליבר, השף הבריטי המפורסם בכינויו "השף העירום", שיצא לא מכבר בקמפיין לשיפור הארוחות לתלמידים בבתי הספר בבריטניה, מצא יעד חדש והוא מקים רשת מסעדות חדשה.

הסניף הראשון ברשת האיטלקית של אוליבר אמור להיפתח במרץ 2008 בעיר הנופש באת', ויוגשו בו מנות פסטה שהזולות בהן יעלו 5 ליש"ט. השף יתחרה בקרלוצ'יו ובמסעדת סטרדה של טרגוס על שוק הארוחות הזולות.

"כרגע נמצאים בתכנון ארבעה סניפים", אמר אוליבר בראיון שהתקיים במסעדת פיפטין בלונדון, אותה הקים כדי להכשיר צעירים מובטלים. "אני מנסה ליצור מסעדות בערי אוניברסיטאות יפות שיהיו נגישות לכל האנשים". בין היתר יוקמו סניפים בברייטון ובקיימברידג'.

אוליבר, בן 32, זכה לפרסום בעקבות סדרת הטלוויזיה "השף העירום" והספרים שפרסם בעקבותיה. הוא התגלה על ידי המפיקים כשעבד במטבח של ריוור קפה בלונדון. ב- 2004 הוא הופיע בסדרת הריאליטי "ג'יימי אוליבר עושה בית ספר", שהתמקדה באיכות המזון המוגש בבתי הספר הבריטיים, וקרא לממשלה להוסיף 280 מיליון ליש"ט לתקציב הארוחות.

"ברשת החדשה אשים דגש לא רק על אוכל זול, אלא על אוכל באיכות טובה. המטרה שלי לשלב בתפריט מנה של עוף אורגני ב- 10 ליש"ט, לא ב- 15.99 ליש"ט. אני רוצה להשיג בקר טוב, מוצרים מקומיים. בנוסף, בכל אחד מהסניפים תוכן פסטה במקום", אומר אוליבר. "אנחנו מתכוונים לפתוח כ- 25 סניפים, ולא רוצים להפוך לרשת ענקית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר