חדש מחקלאי גרנות: שיווק אבוקדו בשל מוכן לאכילה

האבוקדו שמוכן לאכילה באופן מידי בעת הקנייה ישווק באריזת קופסה מעוצבת המכילה 2-3 יחידות אבוקדו, על פי הזן והעונה. המחיר לצרכן נקבע על ידי רשתות השיווק. צילום אחיקם חיים
תמיר בושניצקי, מנכ"ל חקלאי גרנות": "נשווק אבוקדו מוכן לאכילה לכל אורך העונה בזנים שונים וניתן מענה לביקוש הגובר לצריכת אבוקדו מידי ביומיום"

חברת 'חקלאי גרנות', המעידה על עצמה כספקית האבוקדו הגדולה ביותר בשוק המקומי עם שיווק מבחר זני אבוקדו לכל אורך העונה, מרחיבה את פעילותה בעם שיווק אבוקדו בשל ומוכן לאכילה. האבוקדו שמוכן לאכילה באופן מידי בעת הקנייה, ישווק באריזת קופסה מעוצבת, המכילה 2-3 יחידות אבוקדו, על פי הזן והעונה. המחיר לצרכן נקבע על ידי רשתות השיווק. כשרות הרב אפרתי ובד"צ עדה חרדית.

צילום אחיקם חיים

בשלב הראשון ישווק אבוקדו מזן אטינגר הפותח את עונת האבוקדו בישראל, ונחשב לזן מובחר וטעים אהוב ביותר על הישראלים. לאחר מכן ישווקו זני אבוקדו נוספים, בהם פוארטה, ארדיט ועוד. בהמשך ישווק אבוקדו מסוג האס, המוביל את הייצוא הישראלי של אבוקדו לחו"ל, גם כן באריזה ייעודית מעוצבת.

צילום אחיקם חיים

לפי החברה, שיווק אבוקדו בשל ומוכן לאכילה מהווה יתרון עצום לצרכן. האבוקדו ניתן לאכילה מרגע הקנייה באופן מידי, ומונע את זמן ההמתנה להבשלת האבוקדו בבית ואת תשומת הלב הנדרשת לצריכת האבוקדו בזמן, למניעת בזבוז של חומר הגלם והפסד כספי. תמיר בושניצקי, מנכ"ל חקלאי גרנות, אומר כי מגמות הבריאות, הצמחונות והטבעונות העולמיות, המצויות בעלייה, מגדילות את נתח השוק של קהלים הצורכים אבוקדו באופן יומיומי. "זיהינו צורך אצל הצרכן הישראלי, לרכוש ולצרוך אבוקדו מוכן ובשל לאכילה, ולכך אנו מבקשים לתת מענה".

חקלאי גרנות היא חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאיים, בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים בתאגיד גרנות. בית האריזה לאבוקדו של גרנות נחשב מהגדולים והמתקדמים בעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר