חדש: רשת מתחמי מציאות מדומה VR STATION בסינמה סיטי גלילות ובמתחם אניגמה בראשל"צ

מתחמי VR STATION מציעים חוויה בה המשתתף במשחקים חווה את המציאות האמתית שלו מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק, תוך אינטראקציה בין שני העולמות ("מיקס ריאליטי")

המציאות האמתית מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק
המציאות האמתית מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק

VR STATION – רשת מתחמי מציאות מדומה חדשה, נפתחה לאחרונה בסינמה סיטי בגלילות ובמתחם אניגמה בראשון לציון. המתחם בסינמה סיטי גלילות משתרע על פני 180 מ"ר, ומתחם אניגמה (חדרי בריחה) בראשל"צ על 350 מ"ר. הרשת אומרת כי בכוונתה לפתוח במהלך השנה שישה סניפים נוספים – חלקם בהפעלה עצמית וחלקם על ידי זכיינים.

המתחמים מעוצבים כתחנת רכבת תחתית
המתחמים מעוצבים כתחנת רכבת תחתית

מתחמי VR STATION מציעים חוויה בה המשתתף במשחקים חווה את המציאות האמתית שלו מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק, תוך כדי  אינטראקציה בין שני העולמות ("מיקס ריאליטי"). המתחמים מציעים מגוון רחב של משחקים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת בתחום המציאות המדומה: HTC-VIVE.

המתחמים מעוצבים כתחנת רכבת תחתית, וחוויית הנסיעה משתלבת בשיגור כל שחקן לעולם הדמיוני בו הוא בוחר לשחק, כשקונספט הנסיעה ברכבת תחתית מקיף את החוויה כולה. המשתתף הוא הנוסע, ומפעיל המשחק לבוש ככרטיסן, הוא מנקב את כרטיס הכניסה של ה"נוסע" ומלווה אותו תוך כדי המשחק.

מגוון המשחקים רחב
מגוון המשחקים רחב

מגוון המשחקים רחב: משחקי הרפתקאות ואקשן, משחקי יצירה, חדרי בריחה במציאות מדומה, משחקי מוזיקה ואתגר. המשחקים מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד. יש גם משחקים המאפשרים משחק בקבוצה (עד 4 אנשים) באותו עולם דמיוני עם משימות משותפות. משך המשחקים – חצי שעה או שעה.

לפני תחילת המשחק המשתתפים יכולים לצפות בטריילרים המציגים את המשחקים השונים, כדי לבחור לאיזה עולם הם רוצים להגיע, ומקבלים הדרכה  באמצעות סיור מודרך במציאות מדומה, פרי פיתוח היזמים, על אופן המשחק ושימוש בג'ויסטיקים המיוחדים של מערכת HTC VIVE. בסיום המשחק המשתתפים מקבלים לינק לתמונה ולסרטון שלהם  שצולמו בזמן ששיחקו – מזכרת לחוויה המיוחדת.

צפו בסרטון להמחשה

במתחם VR STATION בסינמה סיטי בגלילות יש 7 עמדות של  HTC VIVE המאפשרות לשחקן להיכנס לעולמות דמיוניים שבחר, בעמדות המספקות פרטיות. כמו כן מוצעות במתחם אטרקציות וחוויות נוספות של מציאות מדומה:

פחד גבהים – אטרקציה בה המשתתף הולך על קורה בגובה הרצפה כדי להציל חתלתול שנמצא בקצה הקורה. המשימה פשוטה לכאורה, אולם משקפי המציאות מדומה שמרכיב השחקן מעלים אותו במעלית לגובה של כ-120 קומות והוא מרגיש שהוא יוצא מהמעלית ונדרש ללכת על פיגום בגובה עצום. זוהי חוויה עוצמתית למבוגרים ולצעירים גם יחד.

כסאות סימולטור – המשתתף צופה בסרט מציאות מדומה מרהיב של נסיעה ברכבת הרים ב-360 מעלות, תוך כדי ישיבה על כיסא סימולטור הנע בסנכרון עם הסרט. משך הסרטים כ-5 דקות. החוויה מתאימה לילדים מגיל 3.

מתחם VR STATION בראשל"צ ממוקם במתחם חדרי הבריחה "אניגמה", המציע מגוון חדרי בריחה שמדורגים בין 10 חדרי הבריחה הטובים בישראל (פארק היורה, אינדיאנה ג'ונס, הצוללת). זהו מתחם המציאות המדומה הגדול בישראל, ויש בו 10 עמדות פעילות.

המתחמים נגישים לאנשים הנעזרים בכיסא גלגלים. מחירים: מציאות מדומה (בשני המתחמים): 70 ₪ לחצי שעה, 130 ₪ לשעה שלמה. סימולטור רכבת הרים – (במתחם גלילות) – 30 ₪. אטרקציית פחד גבהים (במתחם גלילות): 25 ₪. שעות פתיחה: א' – ו' בשעות  11:00 – 2:00 בלילה. שבת מ-9:00 בבוקר עד 2 בלילה. הסניף בגלילות – סינמה סיטי גלילות,  הסניף בראשל"צ – רח' יוסף ספיר 9. לפרטים ולהזמנת מקום


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה