יינות בוטיק ישראליים בהוד השרון

ברחבת חנות wine & more במגדיאל, בסמוך לצריף הראשון של המושבה המשמש מוזיאון לתולדות הוד השרון; הוקם טבון לאפיית פיתות ופיצות, וכן הוגשו גבינות מסוגים שונים. כל זאת כרקע ותוספת לעמדות הטעימה שהוקמו ע"י שבעה יקבים, כאשר כל יקב הגיש, על גבי חבית עץ, יינות אדומים שיצאו בחודש זה לשיווק

בשבוע שעבר נערך בהוד השרון ערב שכולו על טהרת יינות בוטיק ישראליים, כאשר כל יקב פתח את הבקבוקים החדשים שיצאו לשיווק בימים אלה.

ברחבת חנות wine & more במגדיאל, בסמוך לצריף הראשון של המושבה המשמש מוזיאון לתולדות הוד השרון; הוקם טבון לאפיית פיתות ופיצות, וכן הוגשו גבינות מסוגים שונים. כל זאת כרקע ותוספת לעמדות הטעימה שהוקמו ע"י שבעה יקבים, כאשר כל יקב הגיש על גבי חבית עץ יינות אדומים שיצאו בחודש זה לשיווק.
היקבים הם יראון, ססלוב, פלם, טוליפ, דלתון,יתיר, האלה.

ברחבה הגדושה אורחות, אבל שוב, בעיקר אורחים, הסתובבו כולם עם כוס יין לטעימות ביד אחת, ופיסת פיתה/פיצה ביד השניה. משיחות עם אנשי המקום, יש לי התחושה כי משה קורה באוויר הקריר של הוד השרון. מתרבים אוהבי תרבות היין והאוכל באזור. האם עמק האלכוהול והאוכל עובר מאזור התעשיה הרצליה להוד השרון וכפר-סבא? ימים יגידו.

בין היינות בלטו יינות הסירה או השירז.
גפן מזן סירה היייתה ועדיין נפוצה באזור עמק הרון שבצרפת. עם התפתחות הגפן והיין בעולם החדש – אוסטרליה, קליפורניה, דרום אפריקה ועוד, נדדה גם גפן הסירה ונקראת בשמה החדש – שירז.

גליל שירז קברנה של יקב יראון – כשמו כן הוא: בלנד של שירז וקברנה, וגדל בגליל. העסקה הטובה ביותר. שני בקבוקים ב-99 ש"ח. יין עשיר בטעם וניחוח.
הצטיין גם פלם סירה קברנה סובניון, שמתבלט בטעם חזק ודומיננטי.


wine & more
סוקולוב 16 הוד השרון
טל. 09-7450460

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר