יינות כרם יחידני של יקבי רמת הגולן בארוחה זוגית מיוחדת במסעדת פורטרהאוס

במהלך חודש אפריל תציע מסעדת 'פורטרהאוס' בתל מונד ארוחה מיוחדת שתוגש בשילוב עם תפריט טעימת יינות מסדרת 'סינגל ויניארד', של יקבי רמת הגולן. זאת במטרה לחשוף את חובבי היין לעולם יינות הכרם היחידני ולחוויית בשר משובח ויין

במהלך חודש אפריל תציע מסעדת 'פורטרהאוס' בתל מונד ארוחה מיוחדת שתוגש בשילוב עם תפריט טעימת יינות מסדרת 'סינגל ויניארד', של יקבי רמת הגולן. זאת במטרה לחשוף את חובבי היין לעולם יינות הכרם היחידני ולחוויית בשר משובח ויין.

תפריט הארוחה הזוגית המיוחדת אותה מכין השף יוסי אסרף בהתייעצות עם יינני יקבי רמת הגולן, יציע מגוון אפשרויות לבחירה ויכלול מנות פתיחה, מנה עיקרית זוגית ותוספת, קינוח זוגי, ובחירה מיינות הפרימיום במהדורה המוגבלת של יקבי רמת הגולן מסדרת "סינגל ויניארד"- קראף זוגי של מרלו כרם תל פארס 2005, קראף זוגי של ירדן סירה כרם תל פארס 2006, וקראף זוגי של מרלו כרם אורגני אודם 2006. כל היינות המוצעים יושנו בחביות עץ אלון צרפתי והינם בעלי ניחוחות פירותיים עוצמתיים, וטעם מרוכז ואלגנטי.

הארוחה תוגש לאורך כל חודש אפריל בצהרים ובערב, כולל סופי שבוע, במחיר 399 ש"ח לזוג.

'פורטרהאוס' הינה מסעדה בנוסח סטייק האוס ניו יורקי מודרני כבר כ- 5 שנים, ומציעה חווית בשרים מחוץ לעיר למבינים בבשר. המסעדה שמה דגש על מטבח עונתי, אווירה, עיצוב, אוכל ושירות.

פורטרהאוס
דרך בני דרור 8, איזור תעשיה תל מונד
טל. 09-7969666

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר