יריד תעסוקה למקצועות ההסעדה, הקולינריה והמלונאות יתקיים השבוע ב"תדמור"

ביום שלישי 5 ביוני, בין השעות 12:00 – 20:00, יקיים בית הספר למלונאות ולקולינריה "תדמור" יריד תעסוקה למקצועות ההסעדה, הקולינריה והמלונאות. ביריד התעסוקה ייקחו חלק גם נציגי איגוד המסעדות הישראלי ובנוסף יתקיים במקום יריד ספרי בישול של הוצאת כינרת.

ביריד, שנערך ביוזמת ביה"ס למלונאות וקולינריה "תדמור", ייקחו חלק נציגים של רשתות המלונות המובילות: ישרוטל, פתאל, הילטון ודניאל, שיגייסו עובדים עבור בתי המלון השונים ברשתות.
נציגויות של בתי מלון נוספים ינכחו אף הן באירוע. גם מקומן של חברות הקייטרינג הגדולות לא נפקד מן הרשימה, ובין המגייסים יהיה ניתן למצוא דוכני גיוס עובדים לרשת הקייטרינג נורקייט ולרשת הקייטרינג שפע.
רשת המסעדות ספגטים תגייס אף היא עובדים עבור סניפיה. וכן יהיו במקום רשתות מובילות נוספות בתחומי ההסעדה והקולינריה.

המתעניינים בקריירה בתחום הקולינריה מוזמנים אף הם ליריד על מנת להתרשם מהיצע העבודה שיעמוד בפניהם במידה ויחליטו לממש את רצונם וללמוד ממקצועות הטבחות והמגדנאות, וכמו כן יוכלו לקבל פרטים על לימודים במזכירות בית הספר למלונאות ולקולינריה של "תדמור".

הכניסה ליריד התעסוקה של "תדמור" חופשית וללא תשלום.
המועמדים מוזמנים להביא קורות חיים במספר העתקים. ביה"ס "תדמור" ממוקם ברחוב בזל 38 הרצליה פיתוח.
פרטים נוספים לגבי יריד התעסוקה ניתן לקבל במזכירות ביה"ס בטלפון 09-9525054/6, או במייל [email protected].

בית הספר "תדמור" הוקם בשנת 1962 כחברה ממשלתית במטרה להכשיר עובדים לענף ההארחה וההסעדה – טבחים, שפים, מסעדנים, קונדיטורים, מלונאים, יועצים קולינריים, מנהלי מזון ומשקאות, ועוד. מאז הקמתו, הכשיר צוות השפים והמדריכים אלפי בוגרי תדמור, שעיצבו את עולם הקולינריה הישראלית. בית הספר "תדמור" קשור באוניברסיטאות במספר ארצות, והינו חבר מלא בהתאחדות הבינלאומית של בתי הספר למלונאות (Euhofa). בוגרי תדמור משולבים מזה 40 שנה בתעשיית המלונאות, ההסעדה והאירוח בארץ ובחו"ל במשרות ניהול ובעמדות מפתח.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה