כתרי מספק אביזרי מטבח לעמק

"כתרי" באזור התעשייה של עפולה, הנו מרכז גדול בצפון לכלים, אביזרים וסדנאות בתחום הקולינרי.
מדובר בחנות קונספט בה ניתן למצוא אביזרי אפייה שונים, מבחר חומרי גלם, פיצוחי עפולה המפורסמים, מבחר סוגי קפה, תבלינים מגוונים, פירות יבשים, סוגי גרנולה, ריבות, רטבים, תמציות, ועוד.

כאן תוכלו למצוא את הציוד ההופף את המטבח למעודכן, מקצועי, ומהנה ביותר.
בתחום הכלים: סירים ומחבתות, סכינים ואביזרי חיתוך, כלים ועזרים של היצרנים הטובים ביותר. כפות מידה, משקלים, טיימרים, מדי חום, מכחולים ומברשות, ומסננות.

תבלינים מכל רחבי העולם בסוגים ובמרקמים שונים (טחונים, גרוסים, שלמים). תערובות קפה וחליטות של תה בתפזורת. מגוון רחב של שמני זית, גרנולה, חומץ, רטבים, מוצרים מסורתיים של מטבחי עמים, ופינת ספרות מקצועית לדפדוף – כולל ספר המתכונים הפרטי של בעלת החנות מיקי רבינוביץ, אליו מגיעים רק מתכונים מיוחדים שעברו מפה לאוזן ונוסו על ידה.

ב"כתרי" אפשר למצוא כפות מידה ומשקלים, משקלים רגילים ודיגיטליים, כפיות, כפות וכוסות מידה מחומרים שונים.
מגלעני זיתים ומוציאי ליבות לתפוחים או קישואים.
מכחולים ומברשות מסיליקון, עץ, ושערות סינטטיות – לשימון תבניות וחומרי גלם, מריחת חלמונים ומרינדות.
פותחני בקבוקים, צנצנות ואקום וקופסאות שימורים. פקקי מזיגה ואיטום לבקבוקי יין ושמן.

וכמובן כל מוצרי הסיליקון, שהולכים ותופסים מקום מרכזי במטבח. הסיליקון הינו חומר אורגני שמקורו בשרף עץ (דבק העץ), הוא עמיד וחזק מאד ואינו מושפע מהבדלי טמפרטורה קיצוניים.
יתרונות השימוש בסיליקון מגוונים: החל בנוחות שימוש, טיפול ואחסון, המשך בשמירה על רמת היגיינה גבוהה ביותר, וכלה בעמידות הגבוהה לחום ולקור. תכונות החומר מונעות הידבקות של חומרי הגלם לסיליקון, כך שמתאים להפוך איתו, לערבב איתו ולאפות בו.


כתרי
רח' ארלוזרוב 5, א.ת. עפולה
טל. 04-6523285


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה