לא רק בבתי טבע: סדרת הלחמים מופחתי הפחמימות של eatsane עתה גם בסניפים ובאתר רשת שופרסל

המוצרים עשירים בחלבון מהצומח ובסיבים תזונתיים ומבוססים על קמח שקדים, אגוזים וזרעים. הלחמים מאושרים על ידי א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת) ומתאימים גם לסוכרתיים וטרום סוכרתיים
המוצרים בסדרה מכילים כ-80% פחות פחמימות בהשוואה ללחמים מקמח לבן (כ-2 גרם פחמימה לפרוסה) והם עתירי חלבון וסיבים תזונתיים

מותג המוצרים מופחתי הפחמימותeatsane   מרחיב את הפעילות, ומשווק מעתה גם באתר ובסניפי רשת שופרסל. סדרת הלחמים והלחמניות – לחם קלאסי, לחם גלילי, לחם עם מחמצת ולחמניות, מכילה 2-2.7 גרם פחמימות בפרוסת לחם וכ-7 גרם פחמימות ללחמנייה אחת, כ-80% פחות פחמימות ביחס ללחמים מקמח לבן.

הסדרה טבעונית, פרווה וללא תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים. המוצרים עשירים בחלבון מהצומח (כ-20 גרם חלבון ב-100 גרם) ובסיבים תזונתיים, ומבוססים על קמח שקדים, אגוזים וזרעים. הלחמים שמאושרים על ידי א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת) ומתאימים גם לסוכרתיים וטרום סוכרתיים, שווקו עד עתה בעיקר ברשתות ובחנויות טבע ובריאות, בעוד הלחמניות ובסיסי הפיצה של החברה מוצעים כחלק מהתפריט ברשת הפיצריות פאפא ג'ונס וברשתותBBB , מוזס ומוזס שופס כחלופה דלת פחמימות לבצקים הרגילים.

 

בסדרה:

לחם קלאסי: מבוסס על קמחי שקדים, אגוזים וזרעים. בציפוי זרעי פשתן, ושיבולת שועל. כ-2 גרם פחמימות בפרוסה.

לחם גלילי: מבוסס על קמחי שקדים, אגוזים וזרעים. לחם בהיר יותר בטעם מעודן, מצופה זרעי שומשום, פשתן וגרעיני חמנייה. כ-2 גרם פחמימות בפרוסה.

לחם עם מחמצת: מבוסס על קמחי שקדים, אגוזים וזרעים בתוספת מחמצת, ללא ציפוי. כ-2.7 גרם פחמימות בפרוסה.

לחמניות ארוכות: מבוססות על קמחי שקדים, אגוזים וזרעים. כ-7 גרם פחמימות ליחידה.

המחיר 24.90 ₪  ללחם במשקל 430-450 גרם;  26.90 ₪ למארז 6 לחמניות במשקל 390 גרם (כל לחמנייה 65 גרם). להשיג בסניפים ובאתר רשת שופרסל, בחנויות, ברשתות הטבע ובאתר איטסיין. כשרות פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית והרבנות חיפה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר