לילה חי מאוד 29.7: השף עידן הלפרין והיינן דורון יצחקי

ביום חמישי 29.7.10 התוכנית "לילה חי מאוד" כרגיל אחר יומן חצות ברשת ב'. בידור, מוסיקה, תיאטרון, מיסטיקה, גסטרונומיה, טיולים, תרבות פנאי, החיים הטובים וכל מה שאפשר, הדברים שיכולים לשמח את הלב והנשמה, בקיצור הדברים הכי לא חשובים בעולם

ביום חמישי 29.7.10 התוכנית "לילה חי מאוד" כרגיל אחר יומן חצות ברשת ב'. בידור, מוסיקה, תיאטרון, מיסטיקה, גסטרונומיה, טיולים, תרבות פנאי, החיים הטובים וכל מה שאפשר, הדברים שיכולים לשמח את הלב והנשמה, בקיצור הדברים הכי לא חשובים בעולם.

ב"לילה חי מאוד" השבוע:
הפרק האחרון (מחולק לשניים) של תסכית המתח "רצח בלילה חי מאוד" – שכתבה הסופרת אדיבה גפן, בשידור חי עם השחקנים מעיין גולדברג, עדי פאר, גלי הראל, דבי לומברוזו,שני רוטנברג וירון חי מנשה. בעריכתו ובביומו של שחקן "הבימה" דובל'ה רייזר .
אורי קריב הלחין מוסיקה מקורית שמלווה את המותחן, ובנוסף ישולבו אפקטים קוליים חיים באולפן.
"פרח קטן – Petite Fleure" – מופע שנסונים עם שירים של מיטב היוצרים והמבצעים הצרפתיים לדורותיהם.
שני גלבוע – זמרת יוצרת עם סינגל ראשון שיר מקורי לקראת אלבום בכורה – עם ההרכב המוסיקלי פרדיגמה, יחד עם ג'ו ומני אבן חיים- גיטרות ושירה, שירלי פרקש – פסנתר ואקורדיון, טל קון – קונטרבס, סנגייט – קחון וכלי הקשה.
הקלרניטן הכליזמר חנן בר סלע – לקראת פסטיבל הכליזמרים בצפת, עם הפסנתרן מולא סייביץ.
אייל חביב – מוזיקאי צעיר שעורך את מופעו הרביעי "שקט עכשיו" עם תום חופשת הקיץ מביה"ס Circle in the Square – Theatre School, NY. במופע זה אייל ישיר וינגן משיריו לצד חבריו, השותפים לעיבודים ולהפקה המוסיקלית של המופע. אייל – שירה, ניר יצקן – פסנתר.דורון יצחקי, פיוז'ן
השף עידן הלפרין – עם ארוחות מוכנות.
היינן דורון יצחקי – עם פיוז'ן ריזלינג 2009 שמיוצר בגרמניה, בהמשך לשלושה היינות הראשונים של המיזם: שיראז קברנה סוביניון ושיראז מרלו מאוסטרליה, וטמפרניו גרנאש מספרד. מטרת הפרויקט של דורון יחד עם 3 שותפים ישראלים, היא ליצור את היין הטוב ביותר מזן הענבים המוביל במדינה נבחרת, לבדוק את היקבים, החביות הטובות ביותר, ולרקוח בלנד ייחודי מאותן חביות.
האסטרולוגית טובה ספרא.
תומר סגיס.
עמיקם ריקלין.

וכרגיל שאול מייזליש, ג'ו קוט, אביהו שפירא, ועוד חברים ואורחים.
תגובות, הצעות, רעיונות והערות אפשר לשלוח גם בזמן השידור לאימייל [email protected]

אפשר להאזין לתוכנית באתר האינטרנט של רשת ב' בשידור חי וגם כל השבוע, הקלקה כפולה על "תוכניות מוקלטות כבקשתך" ו"לילה חי מאוד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר