למרות המצב: הזרע ג'נטיקס האריכה את חוזה השכירות של המפעל בשדרות בעשר שנים נוספות

חבר המנהלים של חברת הזרע ג'נטיקס, המייצרת המטפחת והמשווקת זני מכלוא של ירקות וגידולי שדה, החליט להאריך את חוזה השכירות של מפעל החברה בשדרות ב-10 שנים נוספות מול בעלת המבנה, חברת "מבני תעשייה".

מפעל הזרע ג'נטיקס בשדרות, אשר הוקם בשנת 1999, משתרע על שטח של כ-5,300 מ"ר ומועסקים בו כ-60 עובדים בהפקה, טיפול, השבחה ובדיקה של זרעי ירקות מכלוא משובחים.

לדברי רמי דר, מנכ"ל הזרע ג'נטיקס: "דווקא בתקופה קשה זו, כאשר כלכלת שדרות וסביבתה נפגעת מהמצב הביטחוני, חשוב לנו להמשיך את הפעילות הענפה של מפעל הזרע ג'נטיקס בעיר. הארכת חוזה השכירות ב-10 שנים הינה הבעת האמון שלנו ושל חברת וילמורן הצרפתית, הבעלים של הזרע ג'נטיקס, בעתידה של שדרות" .

כביטוי נוסף לתמיכת הזרע ג'נטיקס בשדרות, נערך לאחרונה טיול של גמלאי החברה ועובדיה לשדרות בהשתתפות כ- 100 איש. בהמשך הטיול ביקרו המטיילים במעבדות הזרע ג'נטיקס וסיירו במפעל רחב הידיים.


הזרע ג'נטיקס נמנית עם החברות המובילות בעולם בטיפוח, יצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה, וייחודה במחקר ובפיתוח ביוטכנולוגי מתקדם, בשיווק ברחבי העולם ובתמיכה אגרוטכנית. החברה הפועלת כבר כ- 70 שנה נמצאת בתהליך מתמיד של פיתוח מוצרים חדשים הנותנים מענה לדרישות השוק, כולל יתרונות תזונתיים, איכות ותנובה גבוהות במיוחד, אספקה בכל ימות השנה, עמידות למחלות וחיי מדף ארוכים.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה