לקראת חג החנוכה מציעה נסטלה פוד סרוויס מבחר סופגניות לשוק המקצועי

לקראת חג החנוכה מציעה נסטלה פוד סרוויס, חטיבת המזון לשוק המקצועי של קבוצת אסם, מבחר סופגניות קפואות להכנה במקום מבית בונז'ור, כהשלמה לסל מוצרי המאפה הרחב אותו היא מציעה במהלך כל השנה.

השנה מוצעות לשוק המקצועי 3 סוגי סופגניות:
סופגנייה מטוגנת קפואה (85 גר' ליח') – סופגנייה קפואה שעברה תהליך תפיחה, טיגון ומילוי ריבה בכך מקצרת את זמן ההכנה במטבח לכדי 2 דקות בלבד. כל שנדרש לקבלת סופגנייה הוא לשלוף את כמות הסופגניות הרצויה מהמקפיא, להפשיר בלבד או לחמם במשך 2 דקות בתנור, לפזר אבקת סוכר ולהגיש.
הסופגנייה המטוגנת הקפואה מאפשרת לכל בית עסק לספק ללקוחות ולסועדים כל כמות סופגניות נדרשת עם מינימום פחתים ומקסימום טריות.

סופגנייה קלאסית (80 גר' ליח') – סופגנייה המגיעה ככדור בצק קפוא וזקוקה לתהליך הכנה קלאסי המצריך התפחה וטיגון. סופגנייה זו מאפשרת מגוון מילויים (בהזרקה עצמית) וציפויים במבחר טעמים, כגון: מילוי ריבה, וניל, ריבת חלב, שוקולד ועוד.

סופגניית מיני (35 גר' ליח') – סופגניית המיני מכילה בתוכה את כל האיכויות של הסופגנייה הקלאסית רק במשקל קטן יותר של 35 גר' ליחידה, ובכך מאפשרת לכל השומרים על הגזרה ליהנות מחוויית אכילת הסופגניות בחג ללא הרגשת נקיפות מצפון.

• סופגנייה מטוגנת קפואה, 40 יחידות בקרטון.
• סופגנייה קלאסית, 120 יחידות בקרטון.
• סופגניית מיני, 250 יחידות בקרטון.
כל הסופגניות הינן פרווה, כשרות בהשגחת חתם סופר בני ברק.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה