לרגל חג השבועות: חמים וטעים מציגה קרפלך בצירוף מתכונים

"חמים וטעים", המתמחה במאכלי עדות, מציעה עתה קרפלך בצירוף מתכונים, תחת הסיסמה "מבשלים עם חמים וטעים". זאת במסגרת הקונספט של גיוון המנה המוכנה והפיכתה ממנה ראשונה ומארוחה קלה למנה עיקרית כחלק מארוחה שלמה ומשביעה, ואף ניתן ליהנות מחוויית בישול קל ומהיר.

סדרת הקרפלך כוללת כיסונים בסגנון הביתי פולני בשני סוגי מילויים: מילוי בשר ומילוי תפוחי אדמה. אליהם מצורפים מתכונים של שף הבית, הכוללים מגוון הצעות לגיוון הקרפלך המוכנים, לבישול קל ומהיר לאחר הכנת הקרפלך.
את המתכונים ניתן למצוא גם באתר הבית של החברה www.hamimvetaim.com.

המתכונים: קרפלך בשר ברוטב עגבניות, קרפלך בשר ברוטב חמוץ מתוק, קרפלך בשר בתוך מרק ירקות ועוף, קרפלך תפוחי אדמה עם רוטב שמנת ובטטה/ פטריות, קרפלך תפוחי אדמה ברוטב פסטו, וכמובן המתכון המסורתי: קרפלך תפוחי אדמה/ בשר עם בצל מטוגן. לארוחת חג השבועות ניתן להכין את קרפלך תפוחי אדמה עם מתכוני השמנת, הפסטו ועוד.

הקרפלך מגיע קפוא באריזה, רק מוסיפים למים רותחים עם מלח, מבשלים כ-10 דקות, ובמקביל ניתן להכין את המתכון בדקות ספורות של השקעה. כך מגישים לשולחן את הקרפלך חם, בצקי מבחוץ ועם מילוי עשיר מבפנים, וכארוחה מגוונת ושונה בכל פעם.

רכיבי קרפלך במילוי בשר: קמח חיטה, בשר בקר, מים, בצל מטוגן, חלבונים מהצומח, ביצים, מלח, מרק בטעם עוף, סוכר, תבלינים, שמן צמחי, סודה לשתיה.
רכיבי קרפלך במילוי תפו"א: מים, קמח חיטה, שבבי תפו"א, בצל מטוגן, ביצים, מרק בטעם עוף, מלח, סוכר, שמן צמחי, תבלינים.

לרגל החג הקרפלך נמכר באריזת חיסכון של 1 ק"ג.
מחיר אריזת קרפלך במילוי תפו"א: 20-25 ₪.
מחיר אריזת קרפלך במילוי בשר: 25-30 ₪.
להשיג ברשתות השיווק השונות ובחנויות פרטיות.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה