מארז יגרמייסטר חדש: COOLPACK השומר על מינוס 18 מעלות ונוח לנשיאה

ליקר יגרמייסטר עובר 383 בדיקות איכות לפני שמבוקבק ויוצא מהמפעל. נהוג לשתות כדיז'סטיף בסיום ארוחה מהמקפיא בשוט ובטמפרטורה של מינוס 18 מעלות. כמו כן משתלב היטב עם מיצים טבעיים, קולה וטוניק

יגרמייסטר - ליקר מתוק מריר המיוצר מ-56 רכיבים טבעיים, ביניהם עשבים, קליפות עצים, תבלינים ופירות כמו קינמון, אניס, ציפורן, ג‘ינג‘ר, קמומיל, קליפות הדרים וזעפרן

קרחון יגרמייסטר קפוא CoolPack  הוא בקבוק חדש ואקולוגי של ליקר יגרמייסטר, המכיל 350 מ"ל ומיועד לשימוש רב פעמי כשהוא שומר על טמפרטורה של מינוס 18 מעלות המתאימה לצריכת יגרמייסטר לבד או עם חברים.

לפי היבואן חברת הכרם, יגרמייסטר שמיוצר בגרמניה על פי מתכון סודי, הוא מותג האלכוהול מספר 8 והליקר הנמכר ביותר בעולם – ליקר מתוק מריר המיוצר מ- 56 רכיבים טבעיים, ביניהם עשבים, קליפות עצים, תבלינים ופירות כמו קינמון, אניס, ציפורן, ג‘ינג‘ר, קמומיל, קליפות הדרים וזעפרן. חלק מהרכיבים מזוקקים וחלקם מושרים באלכוהול.

מכיל 35% אלכוהול. המחיר 59 ₪ ל- 350 מ"ל. להשיג בחנויות אלכוהול ויין מובחרות. יבוא: הכרם – יבואנית אלכוהול וותיקה מאז 1921 בבעלות משפחת אפשטיין. מנוהלת היום ע"י הדור הרביעי של המשפחה ומחזיקה בפורטפוליו רחב ביותר של מותגים בינלאומיים ומקומיים של יין אלכוהול ובירות.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה