מבשלת Weihenstephan מביאה לישראל את הבירה המיוחדת לחגיגות אוקטוברפסט

הפסטביר היא בירה לאגר 5.8% אלכוהול שתימכר במהדורה מוגבלת במזיגה מהחבית במאות ברים בארץ עד סוף אוקטובר

היבואנים אומרים כי הפסטביר היא בירה לאגר עונתית צלולה ומרעננת בהירה ובעלת גוון של זהוב עמוק, המאופיינת בארומה פרחונית. צילום מדף הפייסבוק
היבואנים אומרים כי הפסטביר היא בירה לאגר עונתית צלולה ומרעננת בהירה ובעלת גוון של זהוב עמוק, המאופיינת בארומה פרחונית. צילום מדף הפייסבוק

בירה WEIHENSTEPHAN FESTBIER (ויינשטפן פסטביר), הינה בירת לאגר גרמנית במהדורה מיוחדת המבושלת פעם בשנה לרגל חגיגות האוקטוברפסט בכל העולם על ידי מבשלת ויינשטפן, המוגדרת כמבשלה העתיקה בעולם. היבואנים אומרים כי הפסטביר היא בירה לאגר עונתית צלולה ומרעננת, בהירה ובעלת גוון של זהוב עמוק, המאופיינת בארומה פרחונית וטעמים עשירים של לתת, מתקתקות לחמית וסיומת של מרירות מרווה. 5.8% אלכוהול.

הפסטביר תוצע במהדורה מיוחדת עד סוף אוקטובר 2019 ועד גמר המלאי, מהחבית בלבד, לאורך תקופת חגיגות האוקטוברפסט בכ-270 ברים ברחבי הארץ. הברים יתקשטו לרגל החגיגות בדגלים, מפות ואביזרים ברוח החגיגה. בין המקומות בהם תיערך פעילות אוקטוברפסט מיוחדת של ויינשטפן במהלך החודש:

קיסריה – הביץ' בר יציע מגוון רחב במיוחד של בירות, בהן 5 גרסאות של ויינשטפן: אוריג'ינל הילס, פסטביר, ויטוס, דאנקל ואנפילטרד, לצד מגוון רחב של צ'ייסרים ב-7 שח בלבד.

באר שבע – ב'רוזה בר' יחגגו עם מנות מיוחדות, של נקניקיית בקר או עוף בלחמנייה לצד חצי ליטר ויינשטפן ושני צ'ייסרים ב-59 ₪ ועוד מגוון הטבות ומבצעים מיוחדים על הבירה.

תל אביב – ה'דיזי פרישדון' יציע לצד שלושה סוגים של ויינשטפן מהחבית, תפריט בווארי מיוחד הכולל נקניקיות עגל ב-32 ₪, נקניקיית צ'וריסו בלחמנייה ב-29 ₪, פרעצל בווארי בליווי שלושה מטבלים ב-29 ₪ ועוד.

כפר סבא – ה'ביר גארדן' יציע נקניקייה גרמנית בלחמנייה ב-36 ₪; נקניקיית מינכן ענקית ב-48 ₪; פיצה גרמנית ב-44 ₪ ועוד לצד מבחר רחב של בירות.

אשקלון – 'דה גק' מציע חבילות בוואריות מיוחדות, כמו חצי ליטר ויינשטפן מהחבית (מכל סוגים) ופרעצל עם תוספות ב-45 ₪; נקניקייה בווארית בלחמנייה בליווי תוספות לצד חצי ליטר ויינשטפן ב-55 ₪ ועוד.

מודיעין – מתחם התחנה יקיים חגיגת אוקטוברפסט עם הופעות מוזיקליות, דוכני אוכל מיוחדים, בהם כמובן הנקניקיות המסורתיות, לצד מנות שף של השף אייל גליק.

 


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה