מועדון הקפה מציג מכונות קפה חדשות בעיצובים של סטודיו BMW

מועדון הקפה מייבא בלעדית לארץ את מכונות הקפה של סייקו, הנחשבות לדור הבא והחדש באיכות, נוחות, עיצוב וטכנולוגיות חדשות במכונות אספרסו אוטומטיות.

מועדון הקפה מייבא עתה את מכונת הקפה האוטומטית הביתית "Talea" של Saeco, המצוידת בטכנולוגיות חדישות מתקדמות, ומארז כסוף שעוצב ע"י הסטודיו שעיצב את מכוניות BMW. המכונה נוחה לשימוש ובנויה מתוך כוונה לאפשר את החוויה המקסימלית של קפה איכותי בבית.

בכל המכונות קיימות הטכנולוגיות הייחודיות הבאות:
1. "MILK ISLAND" – התקן הקצפה חדשני ייחודי, מאפשר חוויית הקפה מושלמת. בין אם רוצים אספרסו מקיאטו, קפוצינו או לאטה – החלב הוא רק עניין של שניות בצורה אוטומטית ישירות מהמקרר.
2. ידידותיות למשתמש – ממשקים חדשניים, ממסך צג מגע ועד לטבעת סיבובית בטכנולוגית I POD, ידית קפה ותאורת הכוונה – מעבירים את חווית הקפה בנגיעה.
3. התאמה אישית – החל מכיוון אוטומטי של מגש הכוסות, ועד הגדרות אישיות לכל משתמש בבית, תוכניות לטיפול אבנית ותחזוקה. חשיבה על הפרטים הקטנים.
4. מערכת SBS) Saeco Brewing System) הייחודית ל- Saeco – מאפשרת יצירת מגוון רחב של משקאות קפה בלחיצה אחת, ותוך שליטה כמעט מוחלטת על הארומה והאיכות של הקפה שנוצר ויצירת מרקם קרמי.
5. סכינים קראמיות חדשניות – בעלות אורך חיים עד פי 6 מסכינים רגילות, איכות טחינה מושלמת ושקט יחסי.
6. זמינות מיידית של קיטור להקצפה – ללא זמן המתנה, בטכנולוגיית Rapid steam 7.

המכונה עוצבה ע"י הסטודיו שאחראי לעיצוב דגמי מכוניות BMW, בגוון אפור כסוף, ומשדרת יוקרה ותחכום.

בסדרת ה- TALEA מוצגים הדגמים הבאים:
טלאה טאץ' Talea touch : מכונה בעלת ממשק הפעלה חדשני עם מסך מגע, מאפשר את הכנת הקפה בקלות ונוחות. מגש כוסות מתכונן חשמלית לכל גובה כוס. מאפשר הקצפה ידנית או אוטומטית, אפשרויות תכנות להגדרות אישיות רבות ומגוונות – רק לשים פולי קפה וליהנות.
טלאה רינג פלוס Talea ring plus: דגם זה מציע את כל תענוגות הקפה. מיוחד למכונה זו, ממשק טבעת ייחודי בטכנולוגית I POD – נותן בחירה אישית בסיבוב אחד קטן. 24 ספרות דיגיטליות, מסך LCD קטן לכתיבת טקסט להצגת מידע (שעה, תזכורות, הודעות פתיחה וכד'. המסך מציג תמיד את בחירת הקפה הנוכחית התענוג מתחיל מהציפייה, ממש לפני רגע הנאת הטעימה.
טלאה רינג: צג דיגיטאלי LCD בעל 16 תווים. אפשרות להזזת והתאמת המגש שמתחת לברז מזיגת הקפה. כולל גם מערכת הרתחה משוכללת. טלאה גירו: המכונה אוטומטית וניתן לבחור את אורך המשקה עם סיבוב אחד של החוגה המעוצבת, המזיגה המקבילה של שני הברזים תורמת להנאה כפולה וביחד.

מחיר: החל מ- 5,590 ש"ח.

מועדון הקפה הנה חברת שירות המפיצה, מייבאת ומשווקת מכונות קפה ומוצרי קפה לשוק העסקי, המוסדי והביתי. החברה הינה בשותפות עם חברת Argenta Spa שפועלת בתחום מכונות הקפה למעלה מארבעים שנה באיטליה ובמדינות נוספות באירופה, והיא משמשת כיבואנית הבלעדית של מוצרי Saeco בישראל. לחברה מגוון מכונות המאפשר התאמה מקסימלית לצורכי הלקוח על פי גודל חברתו, מספר העובדים בה וסוג הקפה בו הוא מעוניין, ומגוון גדול של סוגי קפה המותאמים ללקוח על פי טעמו האישי, ובהם המותגים Danesi, Portofino ועוד.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה