מופעי סטנד-אפ קולינרי של תמי סירקיס-אקרמן: אל תחמיצו

תמי סירקיס-אקרמן, הבת של רות סירקיס ובעצמה עיתונאית מזון ומחברת ספרי בישול, מופיעה בקביעות בתקשורת בתוכניות טלוויזיה, רדיו, ובאתרי האינטרנט.
עתה מציעה תמי מופעי "סטנד-אפ קולינרי", ובהם מבט משועשע ומרענן על משפחות, אירוח ובישול ביתי. בכל מופע עצות מעשיות וסיפורים אישיים מצחיקים עד דמעות.
תמי מספרת לנו כי מעבר למופעים בהמשך, יש אפשרות לבנות מופע לפי נושא מבוקש, וכן לצרף להופעות גם הדגמות בישול.

• הופעת היחיד "בין הסירים והספרים" נותנת הצצה מצחיקה ונוגעת ללב על החיים של "הבת של…" בין הסירים והספרים של רות סירקיס. המופע משובץ בסיפורים אישיים ומצחיקים ביותר (45-60 דקות).

• הופעת היחיד "עשרת הדברות למארחת השפויה" – עצות מעשיות ומעשיות משעשעות (מאחת שעשתה המון טעויות), היא הזדמנות לצחוק בקול גדול על עצמנו ועל הרגלינו. כל מארחת תמצא טיפ טוב לאירוח הבא שלה. תמי מפצירה במאזינות "לא לגנוב" מעצמן זמן איכות לפני כל אירוח; "לא לרצוח" את עצמן ואת האורחים עם בישולים מיותרים, ועוד (120-90 דקות).

• הופעת היחיד "הבית כעסק כלכלי" מיועדת להורים שרוצים נקודות מבט נוספות על הקשר בין תזונה נכונה, צרכנות נבונה, חינוך, גבולות ודוגמא אישית. תמי מדגישה את הקשר בין ה'אובר-ווייט' ל'אובר-דרפט', ואיך תיקון האחד פועל לטובת השני. היא מציעה, בין היתר, לחשוב כמו 'נמר טורף' ולא כמו 'כבשה במרעה'; לעשות קניות כמו 'חייל קומנדו', ועוד דימויים וכללי אצבע שייקלו על הורים וילדים ביצירת הרגלי אכילה וקנייה נכונים לכל החיים (120-90 דקות).

• בהופעת היחיד "חשיבה ירוקה במטבח" מציעה תמי חשיבה "ירוקה" ואקולוגית במטבח וסביבתו, לכל מי שאיכות הסביבה יקר ללבו (90 דקות).

תמי החלה את דרכה בפני קהל בשיעורי בישול בבתי ספר לחובבנים. שיעורי הבישול שלה נודעים כהזדמנות לראות הדגמה של מתכונים קלים, ליהנות מארוחה טעימה, ובעיקר לצחוק בקול גדול. בשנים האחרונות היא מופיעה בפני קהל במגוון גדול של הופעות קולינריות. החל ממופעי בישול ותרבות על במות היכלי התרבות, וכלה בהרצאות משעשעות באירועים פרטיים, מקומות עבודה וקהילות.

תמי מביאה להרצאות ולהופעות הומור טבעי יחד עם חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה, שאוהבת לבשל ולארח. זאת, מבלי להזניח קריירה אקטיבית בתחומי הכתיבה העיתונאית, הפקות טלוויזיה, הופעות ומתן ייעוץ שיווקי-קולינרי לחברות מסחריות.

פרטים נוספים על הרצאות והופעות: 09-8848313; 050-5345550; [email protected]


והנה הזדמנות לצפות במופע עשרת הדיברות למארחת השפויהף
סדרת הופעות בהפקת "קלאב 50"
כפר סבא, 2.9.09, יום ד', 20:00
בית תרבות ע"ש רייזל כפר סבא, רח' גאולה 12.
תל אביב, 3.9.09, יום ה', 20:00
באולם החדש, אוניברסיטה עממית תל אביב-יפו, אנטוקולסקי 4
(פינת רח' אבן גבירול 108, מול גן העיר).
נס ציונה, 6.9.09 יום א', 20:00
אשכול פיס, אוסקר שינדלר 1
ירושלים, 9.9.09, יום ד', 19:30
ב"דעת" בית יד שרה, קומה 8, שד' הרצל 124.
חיפה, 10.9.09, יום ה', 19:30
מרכז קסטרה, פלימן 8 (מול מרכז הקונגרסים), חניה צמודה חינם
להזמנת כרטיסים 03-6939314
או באתר קלאב 50, שמפיק את המופעים
www.club50.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה