מותג חדש של תה בישראל: TE AMO – אני אוהב אותך בספרדית

מותג חדש של תה  הגיע לארצנו: TE AMO  – תה אמו, אני אוהב/ת אותך בספרדית.
התה נבחר בקפידה והתערובות מיוצרות במיוחד עבור החברה על ידי ספקי תה בעולם, במטרה לענות על הטעם הישראלי ולנסות להציג מספר סוגים חדשים של תה המוכרים רק ליודעי דבר.

התה ארוז באריזות איכותיות המיועדות לשמירה על התה לאורך זמן, וממותג במיתוג פרטי הנושא את שם החברה. החברה משיקה מבחר תערובות שונות שונים של תה שחור, ירוק, לבן, אולונג וחליטות צמחים, המוצעים בתפזורת או בשקיקי משי  

איריס קאוון, בעלת חברת "תה אמו", אומרת: "אנחנו מציגים קונספט חדש של "תה במתנה". הרעיון הוא להעניק תה ואביזרים הנלווים אליו כמתנה, וכמו כן האפשרות לקנות תה להנאה עצמית – למבינים בתה ולאלו שמעוניינים בתה באיכות מעולה. אני מאמינה שהצרכן הישראלי היודע להעריך דברים טובים ואוהב להתפנק ולהעניק מתנות, יקבל בברכה את השינוי המרענן בשוק התה ומתנות. הרעיון הוא שילוב של תה כמוצר בריא עם חוויות קניה מהנה של מוצר אקסקלוסיבי המעוצב בקפידה".

כמו כן חברת "תה אמו" מייצגת בארץ את מותג התה היוקרתי העולמי TEA FORTE המוגש בבתי מלון ומסעדות יוקרה בעולם. שקיקי התה של TEA FORTE מעוצבים כפירמידה הנושאת עלה ירוק, ומותאמת במיוחד לכל כלי ההגשה המתלווים לתה.

בנוסף למבחר סוגי התה בטעמים מציעה "תה אמו" מבחר קומקומים, כוסות מעוצבות, מגשים, וכלי הגשה נוספים מיפן וארצות הברית.

החברה פתחה חנות דגל במתחם מנדרין שופ, המציעה טעימות, סדנאות ואירועים, ניתן להכין בחנות מתנות מיוחדות והיצע רחב של אפשרויות למארזים במחירים שונים, הקשורים לעולם התה.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה