מטריקס זכתה בפרויקט רחב היקף לטיוב ומיזוג נתונים של שטראוס ועלית באמצעות WebSphere DataStage

חברת טכנולוגיות המידע מטריקס, זכתה להשתלב בפרויקט לביצוע תהליך של טיוב ואיחוד הנתונים האגורים במערכות ה- ERP מתוצרת SAP הפועלות בחברת שטראוס ובחברת עלית. בעקבות הפיכת שטראוס-עלית לחברה ממוזגת, מאוחדים נתוני האב משתי מערכות ה-R/3 SAP הנפרדות למערכת SAP אחת

חברת טכנולוגיות המידע מטריקס, זכתה להשתלב בפרויקט לביצוע תהליך של טיוב ואיחוד הנתונים האגורים במערכות ה- ERP מתוצרת SAP הפועלות בחברת שטראוס ובחברת עלית.
בעקבות הפיכת שטראוס-עלית לחברה ממוזגת, מאוחדים נתוני האב משתי מערכות ה-R/3 SAP הנפרדות למערכת SAP אחת.

מיזוג וטיוב הנתונים בוצע ע"י מרכז ההתמחות של מטריקס בתחום אינטגרצית הנתונים באמצעות מתודולוגית הסבה ייחודית, שהשתלבה במתודולוגיה למיזוג מערכות IT של חברת דלויט אירופה. מתודולוגיית ההסבה של מטריקס פותחה על בסיס הניסיון הרב של מרכז ההתמחות בחטיבת מערכות ייעודיות של מטריקס, באיחוד מערכות מידע של חברות ממוזגות ואיחוד מידע של חברות בת עם חברת האם.

הפרויקט בוצע באמצעות WebSphere DataStage מבית IBM – כלי ה- ETL (שאיבה, הסבה וטעינה של נתונים) המוביל בעולם. בפרוייקט נעשה שימוש ב- DataStage Pack for SAP R/3 – רכיב ייעודי של DataStage המאפשר קישוריות טבעית לסביבת SAP R/3 ללא מוצרים מתווכים. בנוסף, שולבו כלים שפיתחה מטריקס לאיחוד וטיוב נתונים. מדובר בנתונים פיננסים ולוגיסטיים השמורים במערכות ה- ERP של שתי החברות.

בימים אלו מבוצע השלב הראשון שיסתיים בינואר 2007. הפרוייקט כולו צפוי להסתיים בתחילת 2008.

לדברי שמוליק אלוני, מנהל מרכז ההתמחות של פתרונות האינטגרציה העסקית בחטיבת מערכות ייעודיות במטריקס, בחברות שטראוס ועלית פעלו מערכות SAP נפרדות אשר קיטלגו נתונים בשיטות שונות ועל פי הגדרות שונות.
"על מנת להפוך את הנתונים במערכות לאחידים בוצע תהליך מתקדם לאיחוד הגדרות של ישויות שונות. זהו הפרוייקט הראשון בישראל המבוצע באמצעות DataStage Pack for SAP R/3", ציין אלוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר