מפגש בין יהודים וערבים ייתקיים ביום שישי הקרוב כחלק ממסע 'נפגשים בשביל ישראל'

ארגון 'צו פיוס' יזם בשיתוף עם עמותת אב"י בשביל ישראל, החברה להגנת הטבע, והמדרשה באורנים, את הפרויקט 'נפגשים בשביל ישראל'. המסע יערך זו השנה הרביעית והפעם בסימן "סיפור – דרך – סיפור": מסע מעמק האלה לשאר ישוב בעקבות סיפורי ארץ ישראל.

כחלק מהפעילויות והאירועים שייערכו במהלך ימי המסע, יתקיים ביום שישי הקרוב, 20.3.09, מפגש ראשון מסוגו של דיאלוג והיכרות בין יהודים וערבים בנווה שלום. כל אחד יכול להצטרף למסע ולהגיע למפגש, בהרשמה מראש באתר 'צו פיוס': www.tzavpius.org.il.

המסע בשביל ישראל החל ב- 16.3.09, בעמק האלה ויסתיים ב- 23.4.09 בשאר יישוב.
המארגנים מזמינים למסע את הקהל הרחב – צעירים ומבוגרים, דתיים וחילונים, אזרחים מכל גווני הקשת הפוליטית והחברתית בארץ, המחפשים מפגש משמעותי ומאחד עם אנשים, מקומות ונופים – דרך הרגליים, הלב והנשמה. ניתן להגיע כיחידים, משפחות וקבוצות, בהתאם לדרגת הקושי של המסלול.
זהו מסע חווייתי של התחדשות, מפגש וזיכרון בנופי הארץ ובשאלות העומק של החברה הישראלית. כל אחד מוזמן לבוא ולהשתתף בחוויה של מפגש וטיול בשביל ישראל.
השתתפות במסע ללא תשלום בהרשמה מראש באתר 'צו פיוס'.

עליזה גרשון, מנהלת ארגון 'צו פיוס': "אנו שמחים להימנות על יוזמי הפרויקט הנהדר הזה, שמזמן מפגש חווייתי בין יחידים וקבוצות בחברה הישראלית. המסע בשביל ישראל מהווה הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים שלא היו נפגשים במקום ובזמן אחר, על רקע נופיה היפים של ישראל. צו פיוס פועל שונות במשך כל השנה לעידוד ההיכרות בין יחידים וקבוצות בחברה הישראלית והמסע הוא אחת הדרכים לעשות כן".


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה