משקה האנרגיה BLU ייתן חסות ראשית לפסטיבל בריזה באשקלון

משקה האנרגיה BLU לקח חסות ראשית על פסטיבל בריזה, אשר יתקיים באשקלון בין התאריכים 24-27 באוגוסט 2009.

במסגרת החסות תפרסם BLU את הפסטיבל, ופחית המשקה תופיע בכל הקמפיין הפרסומי של הפסטיבל. BLU אומרת כי היא תשקיע בחסות כ-750,000 ₪

ענאן שמשום, יבואן BLU, אומר: "בזמן הקצר ש-BLU בישראל, הצליח המשקה להפוך למותג-על בזכות החיבור הנכון בינו ובין מוזיקה, הופעות, פסטיבלים ואירועי תרבות לקהל של צעירים ושוחרי מוזיקה ותרבות. אנו שמחים על ההזדמנות להעניק חסות לפסטיבל בריזה, וגאים להיות אלו שמביאים את המיטב שבמיטב ללקוחותינו. אנו נמשיך לעשות זאת כפי שעשינו בפסטיבל BLU 4 DANCE (טייסטו בישראל), אירוע ה-20 לפורום, OUT OF THE BLU- DANCE CITY, ימי הסטודנט, ובאירועים מיוחדים ומצליחים שמתקיימים ברחבי הארץ".

פסטיבל בריזה באשקלון, חוזר לאחר חמש שנים בהן לא התקיים. הפסטיבל יתקיים בין 24-27 באוגוסט ויקחו בו חלק מיטב האמנים, ביניהם שלמה ארצי שיפתח את הפסטיבל עם מופע הכולל את להיטיו הגדולים, אייל גולן שינעל את הפסטיבל במופע ענק עם 18 נגנים וזמרי ליווי, מופע משותף של בועז שרעבי וגליקריה, וכן הראל מויאל, שירי מימון, שלומי סרנגה, שמעון בוסקילה, קורין אלאל, התבלינים, מופע הארנבות של ד"ר קספר, עידן יניב, דור דניאל, סקאזי, כהן @ מושון, קובי אפללו, הפיל הכחול.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה