נופת דגן מציגה סדרה של תבשילי קינואה במגוון טעמים

חברת נופת דגן מציגה סדרה חדשה של תבשילי קינואה בשלושה טעמים: תבשיל קינואה קלאסי (עם שקדים, צימוקים ותבלינים), תבשיל קינואה ופלפלים מתוקים ותבשיל קינואה ופטריות. התבשילים קלים להכנה ומיועדים להכנת תוספות למנה עיקרית לארבעה סועדים. הסדרה מהווה פתרון להכנה מהירה של ארוחה מזינה, בריאה וטעימה.

בשנים האחרונות הפכה הקינואה ללהיט בקרב חובבי הבישול ומזון הבריאות, הודות לערכה התזונתי הגבוה. הקינואה היא פרי הגדל בדרום אמריקה. כמות החלבון בקינואה גדולה מבכל דגן אחר ומאזן חומצות האמינו בה קרוב לאידיאלי. בנוסף לחלבון מכילה הקינואה מינרלים, סידן, ברזל, סיבים תזונתיים וויטמינים שחשיבותם רבה לתפקוד המערכות ובניית הגוף והרקמות.

הקינואה מתאימה לאנשים שנמצאים בשלבי הרזיה, למתאמנים בחדר כושר או עוסקים בעבודה פיזית, ומומלצת מאוד לצמחונים. הקינואה מזינה ושומרת על השיער, הציפורניים והעור, ומומלצת למערכת העיכול.

סדרת תבשילי הקינואה היא יחודית מסוגה בישראל, וכולה פיתוח עצמאי של נופת דגן. כל התוספות הן של ירקות ותבלינים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל. לכל מיכל מצורף מתכון לבישול הקינואה והסבר על ההרכב התזונתי של התערובת.

מוצרי נופת דגן נמכרים ברשתות השיווק הגדולות ובחנויות הפרטיות.
המוצרים כשרים בהשגחת הרבנות הראשית ובד"צ העדה החרדית בירושלים.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה