סל הקניות של שחר 147

שחר הכניס השבוע לסל שלו עוגת פירורים – זהירות: עוגת סוכר; מסטיק – מריר, לא טוב; בייגלה שטוח נוסף – המלוח מומלץ; עוגיות צרפתיות – לפרימיום יש מחיר; נשנוש בטעם מקסיקני – הנאה מכל ביס; תערובת תבלינים לעוף – למה הסוכר?


עוף ולתנור של קנור
סדרה חדשה זו עובדת על אותו הרעיון של סדרת מוצרים של המתחרה – מכניסים את העוף לשקית אפייה, מערבבים את תערובת התיבול ומכניסים לתנור. הסדרה החדשה כוללת הסדרה כוללת את הטעמים גריל, שום, צ'ילי ושום, צ'ילי מתוק ועשבי תיבול, והדבר הברור לגביה הוא, שכל המוצרים שניסינו היו טובים משמעותית בהשוואה למתחרה הוותיקה. מבין המבחר ניסינו את הצ'ילי ושום שהיה המוצלח ביותר, השום היה חביב והגריל סביר בלבד, ולא יותר. הבעיה היחידה היא, מדוע הסוכר מככב בראש רשימת המוצרים?
בשורה התחתונה: רק תוציאו את הסוכר, ונהיה ממש מרוצים.
7 ₪ ליחידה. להשיג בנקודות המכירה.

עוגת פירורים עם ריבת דובדבן של אסם
החברה השיקה שתי עוגות חדשות תחת מותג 'עוגת הבית', מתוכן ניסינו אצלנו אחת, המכילה ריבת דובדבן. השניה מכילה שוקולד-ריבת חלב. העוגה הזו היא דוגמא טובה לבעיתיות שיש במוצרים תעשייתיים. מצד אחד, אין לה טעם לוואי, היא רכה ומתפרקת נכון בפה, יש בה כמות סבירה של ריבת דובדבנים המשאירים טעם חמצמץ מתבקש בפה. מצד שני, הראשון ברשימת הרכיבים הוא סוכר – פירורי העוגה מכילים גרגרי סוכר שלא נמסו, והטעם הסופי שנשאר בפה הוא של סוכר.
בשורה התחתונה: אם רוצים להוציא לשוק עוגת סוכר, אפשר לקרוא לה בשם זה, וכך הצרכנים האחראיים ידעו להזהר מההשלכות הבריאותיות של כמות עודפת כזו.
13-18 ₪ ל-350 גרם. כשרות בד"צ. להשיג בחנויות וברשתות השיווק.

מסטיק מנגו-מלון של אורביט
המותג השיק הקיץ טעם חדש בסדרת המסטיקים, הנמכרים באריזת מעטפה. הטעם קיצי לחלוטין, ומשלב תמציות טעם של מנגו ומלון. הכל יכול היה להיות טוב ומוצלח, אלמלא מרירות קלה שהתגלתה בלעיסות הראשונות. הטעם המפתיע נעלם לאחר כמה לעיסות וטעם הפירות המובטח התגלה, אך זה לא מה שציפינו לו.
בשורה התחתונה: מריר וקיץ לא הולכים ביחד.
5.3 ₪ ל-14 יחידות. להשיג ברשתות השיווק ונקודות המכירה.

שטוחל'ה של מאיר בייגל
החברה השיקה מתחרה חדש לתחום הבייגלה השטוח. המוצר החדש יוצא לשוק בשתי גרסאות – קריספי מלח וקריספי שומשום. מבין שתיהן, השומשום פחות מוצלח מהמלוח, וגם טעם השומשום יותר מדי דומיננטי. לעומתו, המלוח יותר עדין והרבה יותר מוצלח. לשניהם מרקם קריספי כמובטח, מאוד דק, כאמור, ודומה ברמת הקושי לבייגלה. המחיר נוח מאוד, חשוב לציין.
בשורה התחתונה: מבין השניים, המלוח מומלץ.
9 ₪ ל-300-350 גרם. כשרות בד"ץ העדה החרדית. להשיג בכל רשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

עוגיות TIME OUT של LU
העוגיות החדשות אינן קשורות לשבועון הידוע. מדובר בעוגיות המכילות בין שאר הרכיבים קמח מלא ודגנים עם ציפוי שוקולד. מדובר בעוגיות הארוזות כל צמד בנפרד, אחת עם 61% דגנים והשניה עם 47% דגנים ו- 22% שוקולד חלב, בין שאר הרכיבים הרצויים פחות. העוגיות עצמן פריכות, כמות השוקולד טובה, ושילוב הטעמים יוצר עוגיות טעימות במיוחד.
בשורה התחתונה: עוגיות פרימיום במחיר תואם.
13.5 ₪ ל-171 גרם. להשיג ברשתות השיווק וברשתות פרטיות.

נשנושים מקסיקני של בייגל בייגל
החברה השיקה שני טעמים חדשים בסדרת הקרקרים שלה – האחד ים תיכוני והשני מקסיקני. מבין השניים ניסינו את המקסיקני, המשלב תבלינים פיקנטיים. התבלינים יוצרים קרקרים עם טעם שיכול בהחלט להזכיר את המטבח המקסיקני שאנו מכירים. גם אם לא, מדובר בהצלחה – זהו לטעמנו המוצר הטוב ביותר בסדרה, המשתלב נכון עם הפריכות המוכרת של המוצר.
בשורה התחתונה: נהנינו מכל ביס.
4-13 ל-60-300 גרם. להשיג בנקודות המכירה.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה