סל הקניות של שחר 175

לקראת יום העצמאות הכנסנו לסל קפה טורקי עם הל – חסר הל, חמוצים – כמו בבית, נקניקיות עוף – ריצ'רץ' זה לא מספיק, קונפיטורת תפוזים לא מרירה – זה נכון, יוגורט עיזים – מוצלח ולא יקר יותר.

קפה טורקי עם הל של שטראוס
כל מי שאוהב לשלב הל עם קפה שחור, נדרש לשלב את שני הרכיבים בעצמו. המוצר החדש אמור לחסוך לכם את העבודה, שכן ההל הטחון משולב בתוך התערובת. הליך ההכנה של הקפה אינו שונה בגלל התוספת, כמובן, אך התוצאה כן: ההל מורגש בקפה. עם זאת, הנוכחות שלו רק סבירה. כלומר, מי שאוהב הרבה הל בקפה, יידרש להמשיך ולעשות זאת בעצמו.
בשורה התחתונה: למי שמעדיף דומיננטיות הקפה.
15.9 ₪ ל-150 גרם. להשיג בנקודות המכירה.

חמוצים של בית השיטה
אם עד עכשיו התרגלנו לרכוש בעיקר מלפפונים חמוצים וזיתים, מנסה החברה לחדש בקטגוריה. היא עושה זאת בעזרת השקה של סדרת מוצרים חדשה, אשר שניים מהם חדשים לחלוטין: סלק מוחמץ, פלפל מוחמץ וקולרבי מוחמץ. הניסיון לחדש עולה יפה: שלושת המוצרים טעימים ביותר. החמיצות מאוזנת, התיבול עדין, מידת ההחמצה מדוייקת – ואין טעם לוואי.
בשורה התחתונה: ממש כאילו עשינו אותם בבית.
14 ₪ ל-325 גרם. להשיג בנקודות המכירה.

נקניקיות עוף חדשות של יחיעם
ההשקה של מוצר זה נעשית במיוחד לקראת יום העצמאות, והמנגלים שבאים יחד איתו. עם זאת, החידוש אינו בנקניקייה עצמה אלא דווקא באריזה. לראשונה בתחום, נמכרת אריזה של נקניקיות עם סגירה חוזרת בצורת "רוכסן", המוכרת ממוצרים אחרים, שאינם מוצרי בשר קפואים. הרעיון מוצלח וכך גם הביצוע – כל קל לסגור את האריזה במידה ולא משתמשים בכל התכולה. עם זאת, עדיין צריך להאבק כדי להפריד את הנקניקיות אחת מהאחרת במידה ורוצים לאכול רק חלק מהן (המוצר ללא גלוטן).
בשורה התחתונה: בעיה אחת נפתרה, אבל לא העיקרית.
9.9-21.9 ל-400-900 גרם. כשרות הרבנות הראשית, מטה אשר. להשיג ברשתות השיווק.

קונפיטורת תפוזים מופחתת מרירות של הבאר מעדנים
החברה הקטנה מראש פינה, המייצרת ריבות, ממרחים וליקרים מסוגים שונים, השיקה מוצר חדש. מדובר בריבת תפוזים, הנבדלת ממתחרותיה בתפוז ממנו היא מיוצרת. בשונה מהמקובל, ריבה זו עשויה מתפוז הקרה קרה, שהוא תפוז מתוק יותר ופחות מריר. עובדה זו הופכת את הריבה, כמתבקש, למרירה הרבה פחות, עובדה חשובה לכל מי שנרתע מריבות תפוזים קלאסיות.
הריבה מכילה כמות גדולה של פרי והמתיקות שלה טובה, ובסך הכל היא משביעת רצון.
בשורה התחתונה: אופציה טובה לחובבי ריבות תפוזים.
25 ₪. להשיג בטיב טעם, במעדניות מובחרות ובחנות המפעל באתר השחזור בראש-פינה העתיקה.

יוגורט עיזים של re:bar
הרשת מתמחה במשקאות ומאכלים המבוססים על יוגורט. רק לאחרונה היא החלה להציע ללקוחות שלה אופציה טרנדית ובריאה יותר – יוגורט מחלב עיזים. הספקית של היוגורט היא מחלבות גד, והתוצאה היא יוגורט מוקצף ודך שומן. מבטיחים לנו כי הוא שומר על החיידקים הידידותיים, וטעמו מוצלח; קשה להבחין בהבדלים בינו לבין יוגורט רגיל. חשוב לציין כי למרות שמחירו של יוגורט עיזים בשוק גבוה יותר מזה של יוגורט בקר, מי שבוחר באופציה זו ברשת לא ישלם סכום גבוה יותר.
בשורה התחתונה: תוספת חשובה למי שמעדיף לשמור על התזונה.
להשיג בסניפי הרשת.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה