סל הקניות של שחר 241

אי אפשר להימלט גם במדור זה ממספר מוצרים לראש השנה: מבחר עוגות דבש מוכנות זולות, עוגיות תפוח ודבש חביבות, פסטרמה בדבש להמתקת כריך, גלידות חג מומלצות עם תפוח ודבש, וגם אחרות.


עוגת דבש של אחוה
אי אפשר להתווכח עם תו המחיר של עוגת הדבש המוכנה של המותג – 5-6 שקלים בלבד ל-400 גרם. מחיר זה הופך את העוגה הזו לריאלית עבור אנשים בעלי תקציב מצומצם במיוחד.
העוגה עצמה הפתיעה אותנו לטובה, למרות טעם הדבש הדומיננטי יחסית. מרקם העוגה אמנם אוורירי במפתיע, אך אינו לח מספיק (מכיל גלוטן).
בשורה התחתונה: טוב למי שתקציבו מוגבל.
5-6 שקלים ל-400 גרם. כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.

עוגות דבש של אסם
החברה מציעה לחוגגים שתי עוגות דבש מוכנות: עוגת דמקה דבש ועוגת דבש פירורים בשילוב ריבת תפוח עץ. אנו ניסינו את עוגת הדמקה, המחולקת לקוביות בזכות הבדלי צבע מתוכננים מראש. זו עוגה לחה במידה מספקת, עם טעם דבש מעודן יחסית ומרקם לא אוורירי דיו אך גם לא דחוס מדי. תמורה טובה יותר בהשוואה למוצר של אחוה, והמחיר בהתאם (מכיל גלוטן).
בשורה התחתונה: עדיין לא עוגת בוטיק אך האיכות גבוהה יותר.
13-18 שקלים ל-320-400 גרם. כשרות בד"צ ירושלים העדה החרדית. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.

מיני קוקיס בטעם תפוח ודבש של כרמית ממתקים
החברה השיקה מהדורה חדשה של העוגיות שלה, והפעם בטעם המתאים לחג. אנו נהנינו מהמרקם הפריך של העוגיות ומהדקיקות שלהן. הטעם, יש להודות, הזכיר לנו יותר את טעמו של הדבש ופחות את זה של התפוח, אך עדיין היינו מרוצים. הקופסה של העוגיות מצויינת לשמירה על הטריות, וכמובן לשימוש חוזר (מכיל גלוטן).
בשורה התחתונה: אופציה חביבה לאוהבי העוגיות.
19 שקלים ל-600 גרם. כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.

פסטרמה בדבש של עוף טוב
דבש יכול להופיע במקומות שונים – גם בפסטרמות, כלומר בתוך כריך. החברה מציעה שני מוצרים המכילים דבש עם בשר – פסטרמה בדבש בפריסה רגילה עם מתכון משופר, ופסטרמה בדבש מסדרת פרוסות דקות דקות.
טעם הדבש, יש לציין, כל כך עדין עד שהיו שהתקשו להבחין בו, ובכל מקרה, מורגשת מתיקות קלה. אנו התקשינו להבחין בהבדלים משמעותיים בין זו עם המתכון המשופר לעומת קודמתה, אך היא השתלבה היטב בכריכים שלנו.
בשורה התחתונה: למי שזקוק למתיקות קלה גם בכריך שלו.
29.9 שקלים ל-300 גרם פסטרמה בדבש, 14.9 שקלים ל-140 גרם פסטרמה בדבש בפרוסות דקות דקות. להשיג בנקודות המכירה.

גלידות חג של GLIDA
מותג הגלידות השיק חמישה טעמים חדשים לכבוד עונת החגים. מבין השניים שטעמנו, אהבנו מאוד את סורבה תפוח; גלידת סורבה עשויה כהלכה עם חתיכות של תפוח ירוק ששולבו בנדיבות רבה. התוצאה היא שילוב מצוין בין מתוק לחמוץ, עם טעם ברור של פרי.
סורבה הרימון, לעומתו, נצבע בצבע אדום עדין של הפרי, ויש בו חתיכות לא רבות של גרגרי רימון. טעם הרימון בגלידה הזו עדין מאוד, ויש שאמרו שהוא עדין מדי.
עוד תמצאו: דבש נוגט, תאנים ודבש, ואיך לא: עוגת גבינה פירורים, למרות שאין קשר בינה לבין ראש השנה.
בשורה התחתונה: אנחנו ממליצים על סורבה התפוח, ועדיין מתלהבים מאריזות הקרטון הכהות, הייחודיות והאלגנטיות בהן נמכרת הגלידה במשקל.
83 שקלים לק"ג. להשיג ב- BROWN ובשני סניפי Buy the Way.

גלידת חג ב- Taps
רשת הגלידריות, המתבססת על שילוב של גלידת יוגורט בטעמים שונים עם מבחר תוספות, מציעה שילוב לעונת החגים. הכוונה היא לגלידת יוגורט בטעם וניל, עם חתיכות של תפוחי עץ ומעל תוספת של דבש.
השילוב עם גלידת היוגורט בעלת החמיצות המעודנת עובד היטב, שכן הדבש מתוק למדי וגם התפוחים מעט מתוקים.
בשורה התחתונה: שילוב אידיאלי לחובבי דבש ותפוח.
11 ₪ ל- 100 גרם. בכשרות הרבנות. להשיג בסניפי הרשת. www.tapstaps.com

גלידות חדשות של ichoc
היבואנית ויליפוד הרחיבה את סל מוצרי הגלידה של המותג, בתקווה שאלו יהפכו לקינוחים בחגים המתקרבים. הטעמים, יש לציין, אינם קשורים לאלה המסורתיים של החג, עובדה שיכולה לצער אחדים או לשמח אחרים.
מה החידוש? שתי עוגות גלידה חדשות. קרמלידה היא עוגת גלידה בטעם וניל וקרמל עם שכבות של טופי; אנו זיהינו בעיקר את הקרמל וטעם עדין של טופי, שיצר שילוב מעט חיוור אך עדיין טעים.
הוונילידה, עוגת גלידה בטעם וניל בתוספת שכבות של שוקולד מריר, הייתה עוגה חביבה בטעם שלה, לא יותר.
בשורה התחתונה: הטעמים לא מלהיבים במיוחד, אך ביחס למחיר זו תמורה הוגנת.
10 שקלים ל-340 גרם. הכשר חלבי באישור הרבנות הראשית בישראל. להשיג בשופרסל.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה