סל הקניות של שחר 27 – עוד פסח

מצות, חרוסת וחזרת אורגניים של אדמה
זו השנה הראשונה שחברת אדמה – מוצרי מזון אורגניים משווקת חרוסת וחזרת אורגניים לחלוטין. שני המוצרים מיוצרים בישראל, יתרון למקפידים על צריכת מוצרים מקומיים, אך הם שונים זה מזה בכל הקשור לטעם. החזרת מכילה כמות גדולה יחסית של סלק וסוכר, מה שהופך אותה דומה יותר לסלט סלק מתוק מאשר לחזרת; החרוסת לעומתה, מכילה אגוזי מלך, תפוחי עץ, תמרים, צימוקים ועוד רכיבים, שילוב מצוין וטעים מאוד, עם מרקם נימוח יחסית ואפטר טייסט של אגוזי המלך, הרכיב הדומיננטי במוצר. מוצרים אלו מצטרפים למצות האורגניות, מוצר ותיק יחסית ומוצלח, העשויות מכוסמין או מקמח מלא.
בשורה התחתונה: לא כל מה שאורגני טעים גם אם יותר בריא.
17.9 ₪ ל-100 גרם חזרת, 22.9 ₪ ל-185 גרם חרוסת, 23 ₪ ל-400 גרם מצות. להשיג בבתי טבע, רשתות השיווק וחנויות מזון אורגניות.

מארז חרוסת אתני של קסם המדבר
המוצר החדש של קסם המדבר מקיבוץ קדש ברנע הדרומי הוא למעשה שלישיית צנצנות, שכל אחת מהן מכילה גרסה אחרת של חרוסת – תימני, מרוקאי ופרסי. הטעמים שונים מאוד בין חרוסת לחרוסת – המרוקאית עשירה בציפורן והפרסית מתובלנת מאוד. בחינה של רשימת הרכיבים תגלה כמה הפתעות קולינריות, כגון קיומו של ג'ינג'ר בחרוסת התימנית.
בשורה התחתונה: המארז יכול לשמש כמתנה קולינרית מיוחדת לחג או פינוק למי שאוהב חרוסת, כמו גם מאכלי עדות.
29.9 ₪ ל-420 גרם. להשיג ברשת SPICES כלים וטעמים
www.spices-center.com וברשתות המתמחות.

חרוסת של חצר כנרת
אין שינוי של ממש בחרוסת המוכנה של חצר כנרת. כמו בשנה שעברה גם השנה מכילה החרוסת כמות יפה של תמרים, תפוחים ואגוזים, כמו גם קינמון, יין ותערובת סודית של תבלינים.
השורה התחתונה: חרוסת טעימה ומתוקה מאוד שנטחנה היטב, כך שהיא חלקה כמעט לחלוטין במרקם שלה.
10 ₪ ל-240 גרם. להשיג במעדניות, ברשתות השיווק ברחבי הארץ ובחנות תמרים פלוס בקיבוץ כנרת. www.tmarimplus.co.il

מצות ועוגיות של מצות אביב
אין חידושים של ממש בהשקת המוצרים הכשרים לפסח של חברת אביב, היצרנית של מצות אביב על שלל מוצריהן. כבכל שנה מהשנים האחרונות, גם השנה מציעה החברה בצד המצות הרגילות גם מצות מחולקות לאירוח, מצות מחיטה מלאה, סובין או שיפון, וכן עוגיות שונות, בהן עוגיות יין בצורת לב מצופות בטעם שוקולד. השינוי היחיד הוא בשדרוג המתכון של המצות המצופות בטעם שוקולד, אם כי קשה להגיד שהבחנו בהבדל משמעותי.
בשורה התחתונה: חובבי המצות ומוצריהן הנלווים ייהנו מהמבחר של מצות אביב גם השנה.
15 ₪ ל-400 גרם עוגיות, 16 ₪ ל-200 גרם מצות מצופות, 21 ₪ ל-400 גרם מצות. להשיג ברשתות השיווק וברשת עדן טבע מרקט.

עוגיות לפסח של לחמים
מבחר העוגיות של לחמים לחג הפסח הוא הוכחה שגם מוצר רגיל יכול להיות איכותי וטעים, אם רק רוצים. הכוונה היא לעוגיות הקוקוס הידועות בצורתן, שנמכרות בכל סופרמרקט ישראלי בתקופה זו. בלחמים מציעים את הגרסה שלהם לעוגיות – אותה צורה רק הגודל קטן יותר, ובטעם הרבה יותר מוצלח. לא ברור מה ההבדל אך התוצאה ברורה מאוד. בנוסף לעוגיות הקוקוס תמצאו בלחמים עם עוגיות שקדים ועוגיות לימון שקדים עדינות וטעימות מאוד.
בשורה התחתונה: מהרו ללחמים עד ערב החג, כי בחול המועד הם סוגרים. ההנאה מובטחת.
17 ₪ ל-170 גרם של עוגיות שקדים או קוקוס, או ל-300 גרם של עוגיות שקדים-לימון. להשיג בלחמים. www.lehamim.com.

מעדני שוקולד לפסח של Roy שוקולד
הפרלינים המיוחדים של השוקוליטייה רואי גרשון ידועים ומוכרים, וזת בזכות הצורות המיוחדות שלהם כמו גם באיכות הגבוהה של חומרי הגלם. פסח זה כמו בקודמים לו אפשר למצוא בסניפי הרשת פרילינים בצורות שונות כולל פרליני פרעונים ממולאים בקוקוס וליקר אמרטו-שקדים ופרליני פירמידות ממולאים בקרמל, שוקולד קלאסי או קרם אגוזים.
בשורה התחתונה: התוצאה גם טעימה וגם חגיגית. כמו שצריך.
מ-24 ₪ לשלישיית פרעונים. להשיג בסניפי הרשת.www.RoyChocolate.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה