סל הקניות של שחר 344

לסל הכנסנו חומוס חריף – אבל טעים, חומצי פירות – כדאי, קפה עם תבלינים – שילוב מוצלח, קורנביף – בסדר, מארז ממתקים לחנוכה – פתרון קל.

מוצרים חריפים של אחלה מבית שטראוס
אוכל חריף הוא אחד הטרנדים הבולטים בתעשיית המזון בישראל. אחרי שנים רבות בהן כל מה שהוגדר כחריף היה במקרה הטוב פיקנטי, סוף סוף מגיעים מוצרים עם חריפות של ממש. אחד החדשים הוא חומוס שיפקה, הנמכר מעתה בגרסה מוקטנת לאחר שהצליח בגרסה הגדולה, והוא אכן חריף כמובטח.
שני רטבים חדשים, אחד אדום והשני ירוק, מבוססים על אותו פלפל חריף. שניהם שונים זה מזה ברכיבים, וזה משפיע על הטעם, למרות שבסופו של דבר זו החריפות שנשארת. למי שאוהב חריף, זו תוספת טובה לאוכל.
בשורה התחתונה: אנחנו יודעים שהאוכל הזה בעצם שורף לנו את הלשון, אבל הוא טעים.
4.8-5.1 שקלים ל-125 גרם חומוס, 8.9-11.9 שקלים ל-220 גרם רוטב. כשרות שארית ישראל. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות נבחרות.
צילום שלומי ארביב

חומצי פירות של טעמים מבית ג.מ טעם הארץ
את תוספת זו למטבח שלנו אהבנו במיוחד. מדובר בסדרה של חומצי פירות המשולבים במחית פרי, שנמכרים בשלושה טעמים: פסיפלורה, מנגו, ופירות יער עם תות. כל אחד מהם מופק מהפירות עצמם, ואל החומץ מתווספת מעט מחית של אותו הפרי. התוצאה: חומצים מרעננים עם רמת חומציות של 5%, שמספקים את טעם הפרי למנה. כך אפשר לשדרג בקלות סלטים ואפילו מנות בשריות.
מבין השלושה, טעם המנגו התחבב עלינו במיוחד, אבל זה בעיקר עניין של טעם; כולם טובים.
בשורה התחתונה: כדאי להוסיף אותם למטבח שלכם.
20 שקלים ל-250 מ"ל. כשר בהשגחת הרבנות ובד"ץ בית יוסף. להשיג ברשתות השיווק, מעדניות נבחרות ובתי טבע.
צילום ישראל כהן


קפה עם תבלינים של NESPRESSO

חברת הקפה השיקה מהדורה מוגבלת של קפסולות קפה חדשות. מדובר בשלוש תערובות חדשות, המיועדות לחורף: וניל והל, וניל ושקדים, ושוקולד עם ג'ינג'ר. במילים אחרות, קפה מתובל.
אנחנו אהבנו מאוד את השילוב עם השוקולד והג'ינג'ר. כמו בכל סדרה זו, טעם התוספות בולט, והשילוב המסוים הזה מוצלח מאוד. גם השילוב של הווניל עם השקדים מצליח, אם כי זה השילוב של ווניל עם הל היה פחות מוצלח לטעמנו; יותר מדי מזרח ומערב.
בשורה התחתונה: למרות שעשוי להרתיע, השילוב עם השוקולד והג'ינג'ר הוא אחד הטובים שהוציאה החברה.
25.5 שקלים ל- 10 קפסולות. להשיג בסניפי הרשת, ב- www.nespresso.co.il וב-2500*.

קורנביף של עוף טוב
יש לנו בעיה עם המוצר הזה. אנחנו יודעים בדיוק מה טעמו של קורנביף שנעשה בבית, כמו גם טעמו של המאכל הזה כשהוא נעשה במעדנייה מתמחה. לכן, בהשוואה לכל אלו, טעמו של הקורנביף קצת חיוור, וחסר בו עושר של טעמים שאנו מכירים מהמאכל. אך בהתחשב בכך כי מדובר במוצר תעשייתי, הוא מהווה תוספת מרעננת למדף הנקניקים המוכנים.
בשורה התחתונה: יש טובים ממנו, אבל אם אתם מחפשים משהו חדש בכריך, הוא יספיק.
כ-17.9 שקלים ל-140 גרם. כשרות אוירבך. להשיג ברשתות השיווק.
צילום מורג ביטן

מארז ממתקים לחנוכה של עלית מקבוצת שטראוס
גם השנה אתם יכולים לתת לילדים דמי חנוכה בצורת ממתקים. לא בטוח שרופא השיניים או הסכרת יעריך את זה, אבל הילדים שלכם, קרוב לוודאי, כן. החברה השיקה מארזים בצורות של נרות, סביבונים וחנוכיות, שבכל אחד מהם תערובת אחרת של ממתקים, רובם ככולם בגרסאות מוקטנות, כולל מקופלת, סוכריות טופי, מרשמלו, סוכריות ג'לי, חטיפי טעמי, כיף כף ועוד.
בשורה התחתונה: לפעמים, מארז ממתקים הנו הפתרון הקל ביותר.
מ-8.9 שקלים. כשרות מגדים. להשיג ברשתות השיווק.
צילום סטודיו שטראוס


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה