סל הקניות של שחר 367

בסל השבוע: עוגת בראוני אישית – טובה, אבל…, טראפלס תמרים – מומלץ, בייגלה שטוח צ'ילי מתוק – למי שאוהב, קפסולת קפה חזק מאוד – חזק מדי, שניצל תירס טבעוני – מהלך חשוב.

FIBER ONE של ג'נרלס מילס
החברה מנסה לספק את שני העולמות במוצר אחד. מצד אחד, עוגה אישית בצורת ריבוע (בראוניס שוקולד או לימון) שהיא יותר מכל, ריבוע. מצד שני, כמות יפה של סיבים תזונתיים מספקת לכל יחידה 5.1 גר' של סיבים מתוך 24 גרם, משקלו של כל ריבוע.
ייאמר לטובת נתון זה, שבזכותו עוגת הריבוע יותר דחוסה מעוגה רגילה (אנו ניסינו את הבראוניס), וגם קצת יותר משביעה. המרקם של העוגה רך אך לא יותר מדי, והמתיקות גבוהה לטעמנו.
חשוב לציין שמספר הקלוריות 90 ל-24 גרם, או 375 קלוריות ל-100 גרם. פחות מעוגות קנויות רגילות, עובדה חשובה נוספת. ומילה אחת לגבי האריזה: יש בה לא פחות אוויר מאשר עוגות. שימו לב ואל תתאכזבו יותר מדי מהפער, כמונו (מכיל גלוטן).
בשורה התחתונה: כל עוד לא מסתכלים על רשימת הרכיבים, אלו בוודאי עדיפות על פני עוגות קנויות אחרות.
19.9 שקלים ל-5 יחידות, 24 גרם ליחידה, 120 גרם בסך הכל. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות נוחות.

טראפלס תמרים מן הטבע של רפאל'ס
עוד מוצר עם אריזה מטעה, הפעם מתחום בריא יותר. מדובר בחטיף תמרים עגול, העשוי תמרים, סילאן, אגוזי קשיו, קוקוס וקקאו. אין בו חיטה, חומרים משמרים, שומן טראנס או סוכר לבן.
המוצר טעים להפליא וכייפי לאכילה, כל עוד לומדים לשחרר את עניין האריזה. מדובר באריזת קרטון המכילה שישה כדורים, כל אחד עטוף בנפרד באופן שמגדיל את הנפח – ואת האכזבה מהכמות.
בשורה התחתונה: למרות הכל, המוצר הזה מומלץ.
14.9-18.9 שקלים לשש יחידות, 20 גרם כל יחידה, 120 גרם בסך הכל. כשר פרווה בהשגחת חוג חתם סופר ובכשרות הרבנות המקומית כפר תבור. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.
צילום תומר בורמד

שטוחלה צ'ילי מתוק של מאיר בייגל
הטעם החדש בסדרת הבייגלה השטוח של החברה, הוא אחד החידושים המשמעותיים בקטגוריה זו. בעוד שבשנים האחרונות עיקר החידושים הם בתחום הצורה והמרקם – קרי, בייגלה שטוחים, 

סוף סוף יש חידוש גם בטעם. התוספת של הצ'ילי המתוק מורגשת היטב – מצד אחד המוצר פיקנטי על גבול החריפות המעודנת, ומצד שני מתיקות. יחד עם המרקם המוצלח של הבייגלה הזה, מדובר בחטיף שקשה להפסיק לאכול (מכיל גלוטן).
בשורה התחתונה: מעולה למי שאוהב את הטעמים הללו.
כ-8.5 שקלים ל-300 גרם. כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה חרדית ירושלים. להשיג ברשתות השיווק.

אולטרה סטרונג של קפה ג'ו
קפסולת הקפה החדשה של הרשת מיועדת, כמו כל הסדרה, למכשירי חברת נספרסו. השם שלה נבחר מאחר והיא חזקה במיוחד. בדירוג של עוצמת הקפה, המצויין בבירור על כל אריזה, קפסולה זו מקבלת את המספר 12, כאשר עד כה ייצרה החברה קפסולות שהגיעו עד למספר 10.
המשמעות היא כמות גדולה של קפה בקפסולה, ומכאן גם יותר קפאין במשקה הסופי. הבעיה היא שהמים לא עוברים בהצלחה דרך הקפסולה, ורק כמות קטנה מהם מגיעה בסופו של דבר לכוס. אז הקפה אמנם טעים ואמור לעורר, אבל הליך ההכנה שלו מתסכל.
בשורה התחתונה: במקרה זה, הקפסולה חזקה מדי. לפחות עבור המכונה שלנו.
20 שקלים למארז של 10 קפסולות, לפני מבצעים. כשרות בד״ץ חוג חתם סופר. להשיג בקפה ג'ו, מנטה וב-https://shop.joe.co.il/.
צילום רונן מנגן

שניצל תירס טבעוני של טבעול
החברה עשתה עוד צעד לטובת לקוחותיה, והשיקה את שניצל התירס הפופולארי בגרסה נטולת מוצרים מהחי, קרי ביצים.
זהו שדרוג של מוצר שהשיקה החברה לפני מספר חודשים – שניצל תירס ללא גלוטן. למעשה אותו המוצר, רק בלי שיש בו רכיבים מן החי בכלל. כך, גם אם אתם "רק" נמנעים מגלוטן, אתם אוכלים מוצר שהוא גם טבעוני, ולהיפך. על הטעם או המרקם, אם תהיתם, זה לא השפיע בצורה שיכולנו להבחין בה.
בשורה התחתונה: מהלך חשוב עבור הצרכנים המקפידים.
19.9-24.9 שקלים ל-664 גרם. כשרות מטה אשר, בעלז. להשיג ברשתות השיווק ובנקודות המכירה.
צילום יוסי סאליס


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה