סל הקניות של שחר 926

בסל הקניות השבועי שלנו הפעם ממרח שומשום וקוקוס - מפתיע, טחינה גולמית מעודנת מתובלת בזעתר – הזעתר מוצלח, תה ירוק עם ויטמינים – אהבנו גם בלי הויטמינים, תבשיל אישי עם אטריות מחיטה מלאה – יש טעימים יותר, וגם שקדי מרק בצורת דגיגים

סל הקניות של שחר 927
סל הקניות של שחר 927

ממרח שומשום וקוקוס של אחוה

צילום יעל האן

אחרי השוקולד, הדבש והסילאן, מגיע תורו של הקוקוס להשתלב עם השומשום, כחלק מסגרת הממרחים של החברה. הממרח החדש מכיל 32% קוקוס ו-27% טחינה גולמית, ללא תוספת שומן דקלים או סויה. המתיקות שלו מעודנת כמובטח, קל למרוח אותו על פרוסת לחם הודות למרקם שלו, ושילוב הרכיבים היצירתי עובד מצוין – הוא טעים, מיוחד ושונה ממה שאנו רגילים אליו. המחיר עד 10 שקלים ל-400 גרם. להשיג ברשתות השיווק.

בשורה התחתונה: תוספת מפתיעה למדף הממרחים

טחינה גולמית מעודנת מתובלת בזעתר של בארכה

 

אנחנו עדיין מתקשים להבין את ההצלחה של המוצרים הללו – טחינה גולמית במרקם נוזלי יחסית, הנמכרת בבקבוק לחיץ. המרקם והבקבוק אמנם עושים אותה קלה להוספה ולמריחה, אבל למרות ההבטחה לטחינה מעודנת, זו עדיין טחינה גולמית. כלומר, עדיין חסר לה העידון שמוסיפים המים, המלח והשום. אם אתם כן מתחבבים את הקונספט הזה, אז כדאי לכם לנסות את הטחינה עם תוספת הזעתר – תוספת קלילה שמוסיפה עוד רובד של טעמים ועניין לטחינה. המחיר עד 14.5 שקלים ל-310 גרם. להשיג ברשתות השיווק והמכולות.

בשורה התחתונה: תוספת הזעתר מוצלחת

תה ירוק עם ויטמינים Cּּ+D של ויסוצקי

הרעיון להוסיף ויטמין C וויטמין D לכוס התה שלנו, הוא טוויסט מפתיע למגמה ארוכת השנים של הוספת ויטמינים למזונות מתועשים. האם הוויטמינים עמידים בחום של המים? לדברי החברה, התשובה חיובית – טכנולוגיה מיוחדת אפשרה לייצר אותם כך שהם עמידים בפני החום. אם זה מה שקורה בפועל, איננו יודעים, כך שכל מה שנותר לנו הוא להתייחס לטעם עצמו. השילוב החדש בא בשלושה טעמים, כולם ותיקים על המדף: תה ירוק לימונית ולואיזה, תה ירוק ונענע, ותה ירוק לימונית וג'ינג'ר. האהדה לה זוכים הטעמים ברורה: בזכות מינונים נכונים, הטעמים אינם מרים או חריפים, בעוד שכל אחד מהם ייחודי. המחיר עד 27.9 שקלים ל-25 שקיקים. להשיג ברשתות השיווק ובנקודות מכירה.

בשורה התחתונה: אהבנו את התה בלי קשר להוספת הוויטמינים

תבשיל אישי עם אטריות מחיטה מלאה של סוגת

שני המוצרים החדשים של החברה מצטרפים לסדרת מוצרים קיימת. הקונספט של הסדרה אינו חדש או ייחודי, אך השקה זו מנסה ליצור בידול ולפנות לקהל שמחפש מוצרים קצת יותר בריאים, גם אם הם מתועשים למדי. לשם כך משתמשת החברה באטריות קצרות מחיטה מלאה, כאשר מוצר אחד בטעם ירקות ואילו השני בטעם עוף. אצלנו מחבבים למדי קטגוריית מוצרים זו שיכולה לספק פתרון מהיר הכנה לרגעי רעב, אבל שני המוצרים הללו לא היו מוצלחים: הטעם לא מספיק קרוב לטעם ירקות או עוף, ויש טעם לוואי לא רצוי. המחיר: עד 7.9 שקלים ל-65 גרם. להשיג ברשתות השיווק, המינימרקטים והמכולות.

בשורה התחתונה: יש מוצרים טעימים יותר

בקצרה

צילום סטודיו אסם

אסם השיקה מחדש את שקדי המרק בצורת דגיגים, לטובת מי שרוצה לדמיין דגים בקערת המרק שלו. המחיר עד 14.9 שקלים ל-400 גרם. להשיג ברשתות השיווק.

 


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה