fbpx

סל הקניות של שחר 99 בין כסה לעשור

בשבוע שבין ראש השנה ליום הכיפורים. הזדרזנו וטעמנו עוגיות שוקולד צ'יפס ללא גלוטן, משקאות יוגורט בטעמים, נקטרי פירות, עוגת גלידה, ממתקים לילדים במארז קלמר, משקאות קלים ומשקה אנרגיה
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

בשבוע שבין ראש השנה ליום הכיפורים. הזדרזנו וטעמנו עוגיות שוקולד צ'יפס ללא גלוטן, משקאות יוגורט בטעמים, נקטרי פירות, עוגת גלידה, ממתקים לילדים במארז קלמר, משקאות קלים ומשקה אנרגיה.

עוגיות שוקולד צ'יפס ללא גלוטן של ארומה ישראל
מספרם של הרגישים לגלוטן באוכלוסיה הולך וגדל, וכך גם מתרחבות האפשרויות העומדות לרשותם. כעת מצטרפת רשת בתי הקפה הידועה, עם מוצר ראשון המיועד לקהל היעד.
מדובר בעוגיות שוקולד צ'יפס מצוינות (מתוצרת קונדיטוריה תאנה ברעננה), העשויות קודם כל חמאה, ורק אי שם ברשימת הרכיבים מופיע תחליף הקמח, והוא קמת תפוחי אדמה. התוצאה היא עוגיות קשיחות יחסית, מתוקות, עם טעם בולט של חמאה וכמות יפה של שוקולד צ'יפס, וללא כל טעם המעיד כי הקמח במוצר שונה מהמקובל.
בשורה התחתונה: זו יוזמה מבורכת שכדאי להמשיך בה.
12 ₪ ל-3 עוגיות. להשיג בסניפי הרשת.

משקאות יוגורט בטעמים של מחלבנה
המחלבה מרחיבה את מגוון משקאות היוגורט שלה, המבוססים על הלאסי, משקה היוגורט ההודי. החברה השיקה באחרונה שלושה טעמים חדשים – צ'אי מסאלה, רימון ובננה-סילאן. שלושת המוצרים מגיעים עם מרקם נוזלי ההופך אותם למשקה, וכל אחד מהטעמים ברור ומובחן – הרימון רימוני, הצ'אי מסאלה אכן מזכיר את המשקה ההודי הידוע, והבננה-סילאן משלב בהצלחה את שני הטעמים. החיסרון היחיד הוא במיכל, שחסר פיה נוחה שתאפשר שתייה ישירה של המשקה. בשורה התחתונה: שפרו את האריזה, ואנחנו נהיה ממש מרוצים.
6.3 ₪ ל-250 גרם. להשיג בריבוע כחול, קואופ ישראל, טיב טעם, מניה ורשתות שיווק נוספות.

נקטרי חמוציות ורימונים של פרימור
ליין המשקאות של המותג השייך לחברת גניר, מתרחב עם משקאות חדשים המבוססים על חמוציות. הליין החדש כולל משקה חמוציות, דיאט חמוציות, רימון-פטל ורימון-חמוציות. מבין הארבעה ניסינו שניים – חמוציות ורימון-חמוציות. הראשון מציע אפשרות טובה לכל חובבי המשקה, עם אחוז סביר של חמוציות במשקה, כך שהטעם יהיה חמוץ במידה סבירה. זה עם הרימון משלב בהצלחה שני פירות לכדי משקה יותר מיוחד מהמקובל.
בשורה התחתונה: גרסה ישראלית מוצלחת למשקה המבוסס על פרי אירופאי.
11.8 ₪ ל-1 ליטר. כשרות חתם סופר פ"ת. להשיג ברשתות שיווק מובילות ובחנויות נוחות.

עוגת גלידה בטעם שלושה שוקולדים עם נגיעות תפוז של גלידות שטראוס
תחת המותג קרמיסימו השיקה שטראוס עוגת גלידה חדשה, המשלבת שלושה סוגי גלידת שוקולד – חלב, לבן ומריר, עם שוקולד צ'יפס ונגיעות תפוז. במבחן הטעימה אכן יש שלושה טעמי שוקולד, אם כי קשה לעיתים להבחין ביניהם כאשר הביס מגיע לפה. יש כמות מעטה של שוקולד צ'יפס, ולעומת זאת, תוספת התפוז דומיננטית יותר משציפינו.
בשורה התחתונה: חביב, לא יותר.
23.9 ₪. כשרות רבנות ולנדא. להשיג בנקודות המכירה.

קלמר עם ממתקים של עלית חבילת שי מקבוצת שטראוס
לקראת החזרה לבית הספר השיקה החברה חבילות שי עם ממתקים לילדים. מדובר בקלמר בצורת עפרון, המכיל בשלב הרכישה ממתקים שונים, כולל מיני כיף כף, מיני מקופלת, 2 יחידות טופי ובזוקה. לאחר הבליסה יתאים הקלמר הצבעוני הנושא את הלוגו עלית, לשאת כמה עפרונות, טושים ומחק או שניים.
בשורה התחתונה: למי שמאמין שממתקים הם התזונה המתאימה בתחילת השנה החדשה.
14.9 ₪. כשרות הרבנות נצרת עלית. להשיג ברשתות השיווק.

XL Lime & Lemon Energy של XL
טעם חדש של משקה האנרגיה, הודות לשילוב של טעמים לימון וליים בתוכו. שני הטעמים באופן טבעי שונים זה מזה, וחדי האבחנה יוכלו לזהות את שניהם בתוך המשקה, שעדיין שומר על הרכיבים ההופכים אותו למשקה אנרגיה.
בשורה התחתונה: זה עדיין משקה אנרגיה, אל תשכחו.
5 ₪. להשיג בחנויות נוחות ובחנויות מובחרות.

משקאות חדשים של ג'אמפ
המותג השיק שני משקאות חדשים במהדורה מוגבלת. שני המשקאות הם תפוח ודבש, וענבים-רוזה, ושניהם משווקים לתקופת החגים כמובן. המשקה הראשון חדש על המדף ואילו השני חוזר בתקופה זו לאחר שהצליח בעונת החגים אשתקד בקרב הצרכנים. מבין שניהם ניסינו דווקא את הוותיק, שאכן שומר על אותו הטעם ומספק משקה קל, עם טעם של ענבים, מהסוג שאפשר לצפות לו אם סוחטים ענבים של ממש. ומעבירים אותם תהליך תעשייתי, כמובן.
בשורה התחתונה: לא ברור האם זה טעמו של יין רוזה, אך המשקה חביב בהחלט.
5.5 ₪ ל-1.5 ליטר. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

כתבו תגובה