סנדוויץ' "קלאב"

המצרכים הדרושים3 פרוסות לחם קסטן לבן 2 עלי חסה טריים 3 פרוסות חציל מטוגן 3 פרוסות עגבניה6 טבעות בצלביצה קשה פרוסה מעט סומקהמצרכים הדרושים לממרח איולי שום50 גר' מיונז 5 גר' שום כתושאופן ההכנה קודם כל, מערבבים את המיונז עם השום הכתוש להכנת הממרח איולי שום.לוקחים את 3 פרוסות הלחם קסטן ומורידים מהם את החלק הקשה. מורחים על שלושת הפרוסות את ממרח האיולי שום. על פרוסה אחת מניחים את עלי החסה ועליהם את פרוסות החציל המטוגן. על הפרוסה השניה מניחים את הביצה הקשה הפרוסה, את פרוסות העגבנייה ולבסוף את הבצל. מתבלים את הבצל במעט סומק, מניחים את פרוסות הלחם אחת על גבי השניה וחותכים ל 2 משולשים.ערכים תזונתייםכריך זה מכיל פחמימות מורכבות (מרכיב חשוב בתזונת האדם המספק אנרגיה זמינה לגוף), סיבים תזונתיים, ברזל, ויטמין k, חלבון (בעל ערך תזונתי גבוה), ויטמין c, אנטיאוקסדנט ושומן רב בלתי רווי החשוב לצריכה יומיומית.

המצרכים הדרושים
3 פרוסות לחם קסטן לבן
2 עלי חסה טריים
3 פרוסות חציל מטוגן
3 פרוסות עגבניה
6 טבעות בצל
ביצה קשה פרוסה

מעט סומק

המצרכים הדרושים לממרח איולי שום
50 גר' מיונז
5 גר' שום כתוש

אופן ההכנה
קודם כל, מערבבים את המיונז עם השום הכתוש להכנת הממרח איולי שום.
לוקחים את 3 פרוסות הלחם קסטן ומורידים מהם את החלק הקשה. מורחים על שלושת הפרוסות את ממרח האיולי שום.

על פרוסה אחת מניחים את עלי החסה ועליהם את פרוסות החציל המטוגן. על הפרוסה השניה מניחים את הביצה הקשה הפרוסה, את פרוסות העגבנייה ולבסוף את הבצל. מתבלים את הבצל במעט סומק, מניחים את פרוסות הלחם אחת על גבי השניה וחותכים ל 2 משולשים.

ערכים תזונתיים
כריך זה מכיל פחמימות מורכבות (מרכיב חשוב בתזונת האדם המספק אנרגיה זמינה לגוף), סיבים תזונתיים, ברזל, ויטמין k, חלבון (בעל ערך תזונתי גבוה), ויטמין c, אנטיאוקסדנט ושומן רב בלתי רווי החשוב לצריכה יומיומית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתכונים חדשים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר