סנורמה מרחיבה אפשרויות נופש שייט

חברת סנורמה שרותי תיירות, המייצגת חברות קרוזים, הרחיבה את ההיצע שלה גם לחופשות נהרות ותעלות, שייט פיורדים, וספינות מפרש רומנטיות ליעדים אקזוטיים.

על החברות החדשות המתמחות בשייט נהרות ותעלות נמנות חברת "ויקינג ריבר קרוזס" ו"גו בארגינג".

בסנורמה אומרים כי "ויקינג" הינה החברה הגדולה בעולם המתמחה בשייט נהרות, עם ניסיון של יותר מ-175 שנים. לחברה צי של 19 ספינות ברמת "דה לוקס" שמפליגות בנהרות באירופה,רוסיה,סין ומצרים.
שייט לדוגמא: "אוצרות הריין"- שייט של 8 ימים (7 לילות), כשנמל היציאה הוא אמסטרדם ונמל החזרה הוא בזל. בחודשים מרץ-דצמבר 2010 יצא שיוט כשהמחיר החל מ- 2,199 דולר לאדם בחדר זוגי חיצוני עם חלון. המחיר כולל מיסי נמל, סיורים מודרכים באנגלית ו- 3 ארוחות בכול יום.

"גו בארגינג" מתמחה בחופשות איכות לאורך נהרות ותעלות באירופה – עם צי מגוון של 17 ספינות בסגנון 'מלון בוטיק' אקסקלוסיביות, אשר מארחות על סיפונן בין 8 ל- 13 נוסעים.
בחלק מהמסלולים ההפלגה יכולה להיות בין היתר סביב נושאים, כגון: יקבים ויינות בדרום צרפת, פסטיבלים בוונציה, שווקים עתיקים וכדומה.
שייט לדוגמא: 7 לילות לאורך תעלות בורגונדי, כשנמל היציאה והחזרה הוא דיז'ון שבצרפת. בחודשים מרץ -נובמבר 2010 יצא שיוט במחיר של 2,990 יורו לאדם במיני סויטה זוגית, הכולל 7 לילות הפלגה, 3 ארוחת ביום והעברות לנמל.

סנורמה שרותי תיירות: 04-8611616


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה