סניף ראשון בישראל לשוקולד הבלגי Leonidas

סניף ראשון בישראל של Leonidas – השוקולד הבלגי בצמרת השוקולדים הטובים בעולם, נחנך לאחרונה ברח' סוקולוב ברמת השרון.

הסניף הראשון בישראל נפתח על-ידי שלומי ואסנת צינגלר. השניים שהו בשליחות בבלגיה מספר שנים, התאהבו במותג היוקרתי Leonidas והחליטו לייבא אותו ארצה. בפתיחת הסניף הראשון הושקעו כספים ומאמצים רבים על-מנת ליצור חווית קנייה מיוחדת במינה המשלבת איכות אירופאית ומגע ישראלי.

החנות ממוקמת במרכז רמת השרון, ברח' סוקולוב ומציעה, בשלב ראשון, מגוון של כ- 28 טעמי פרלינים וכשישה פרלינים ללא תוספת סוכר.
בנוסף ניתן למצוא בחנות חליטות תה, קנקנים מיוחדים, כלים בעבודת יד, ומתנות יוקרתיות בגדלים שונים ובהתאמה אישית לכל אירוע.

לדברי הזוג צינגלר: "אחרי שהייה בת שלוש שנים בבלגיה, היה לנו ברור שצריך לפתוח סניפים של Leonidas בישראל, ורצינו להיות אלה שעושים זאת. המטרה המרכזית שלנו היא לספק לקהל הלקוחות הפסקה קצרה משגרת החיים, עם אוירה מרגיעה ויחס אישי, כשברקע מתנגנת מוסיקת שנסונים צרפתית לצד שוקולד משובח. בנוסף אנו מבצעים משלוחים לבית ולמשרד, תוך הקפדה על תנאים אופטימליים של הפרלינים".

חברת השוקולדים Leonidas נקראת של שמו של הקונדיטור התורכי ליאונידס קסטקידס, אשר בשנת 1910 נסע לבלגיה על מנת להציג את מוצריו בתערוכה בינלאומית בבריסל וזכה במדליית ברונזה. ב-1913הוא זכה במדליית הזהב היוקרתית ביריד גנט בזכות הפרלינים המשובחים שלו. בעקבות הזכייה עזב לאונידס את תחום הקונדיטוריה והתמקד בהכנת שוקולד. כעבור מספר חודשים פתח השוקולייטר הצעיר את חנות השוקולד הראשונה שלו בבריסל.
כיום יש למעלה מ– 1,700 חנויות של Leonidas ביותר מ– 40 מדינות, המציעות מגוון של 90 סוגי פרלינים.


Leonidas
רח' סוקולוב 83, רמת השרון
טל. 03-5400646.
www.leonidas.co.il


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה