קיץ מהסרטים במלונות שרתון ישראל

רשת בתי המלון שרתון חברה לרשת בתי-קולנוע ליצירת קיץ חוויתי במלונות הרשת וחוויה קולנועית משפחתית. בחודשי הקיץ יוכלו הילדים להנות משיתוף פעולה אסטרטגי בין רשת שרתון ישראל, רשת בתי הקולנוע גלובוס גרופ וערוץ הילדים.שיתוף הפעולה הזה מדבר אל ועל הילדים.

מה יהיה?
הילדים שיבלו את חופשתם במלונות שרתון ישראל בכל רחבי הארץ ישתתפו באודישנים להגשת יום ספיישל מיוחד בנושא הקולנוע בערוץ הילדים. המלונות המשתתפים במבצע הם: שרתון טבריה, שרתון מוריה תל-אביב (רק ביולי), שרתון ים-המלח, שרתון אילת והרודס אילת. 50 הילדים שייבחרו יצולמו לקליפ מיוחד אשר ישודר בערוץ הילדים ביום הספיישל וכן על 124 מסכי הקולנוע של קבוצת גלובוס גרופ. לכל ילד המתארח במלונות שרתון ישראל יש עכשיו סיכוי והזדמנות.

הילדים הנבחרים הופכים לכוכבי טלויזיה וקולנוע – בערוץ הילדים ובבתי הקולנוע של גלובוס גרופ.

ואיך מצטרפים?
כל ילד שיגיע לחופשה באחד ממלונות שרתון ישראל במהלך יולי–אוגוסט יקבל הסבר עם הגיעו למלון על האירועים שיתקיימו בו במהלך חופשתו(הפעלות של צוותי הבידור בנושא הקולנוע, האודישנים,ערוץ הילדים, חלוקת מתנות,תחרויות ועוד הרבה הפתעות).

צוותי הבידור במלונות ינחו את הילדים איך להתכונן ואיך להופיע ואז ייבחרו מבין הילדים המתחרים את המוכשרים ביותר. 50 ילדים אלה יצולמו בקליפ אשר יוקרן ב-124 בתי הקולנוע של ג.ג. במשך חודשיים.

מבין הילדים שייבחרו תתקיים תחרות בערוץ הילדים למנחה ביום הספיישל המיוחד בנושא הקולנוע בערוץ הילדים.

לאודישנים מוזמנים ילדים בגילאים 6-12.

במלונות יתקיימו תחרויות טריוויה בנושא קולנוע. כאן גם הבוגרים וההורים יוכלו להשתתף שכן יהיו גם שאלות לקהל בוגר יותר.

הילדים יופתעו במלונות מידי פעם בביקור של מנחי ערוץ הילדים האהובים עליהם כל-כך שיהיו איתם במלונות. דמויות הלהיט "מעבר ליער" יגיעו במיוחד מארה"ב וישמחו את הילדים. הדמויות יעברו בין מלונות הרשת. מסיבת סוף הקיץ תתקיים גם השנה בטיילת ארמונות הרודס שבאילת ותשודר בערוץ הילדים.

וכל זה בנוסף לפעילויות הרגילות של צוותי הבידור במלונות.

היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה