קפה בוגרשוב מעודד יזמים צעירים וסטארט-אפיסטים

רעיון חדש לפעילות ווין-ווין: גם להגדיל מעגל לקוחות וגם לקדם יוזמה עסקית במשק. כך ממתג עצמו עתה קפה בוגרשוב בתל אביב, כבית קפה-מועדון ליזמים – STARTUP AVENUE.

המטרה היא ליצור עבור היזמים הצעירים נקודת מפגש קבועה ובית חם אשר יעניק הטבות והנחות באמצעות "כרטיס יזם", חניה מסובסדת, מפגשים קבועים עם משקיעים פוטנציאלים, יועצים, נותני שירות (עורכי דין, מומחי שיווק, כלכלנים ועוד), מפגש בימים קבועים עם חברת SKS לליווי והכוונה של היזמים, כמו גם אינטראקציה קבועה עם חברות סטארט-אפ אחרות כדי לשתף בחוויות ומידע מסייע.

את STARTUP AVENUE הקימו שלושה גופים שחברו יחד – היזמית עינת בר-און, חברת SKS שמלווה יזמים, וקפה בוגרשוב.

עינת בר-און בעלת הרעיון, מי שהקימה בעבר את הספיד דייטינג ליזמים-משקיעים, ומקשרת בין כ-4000 יזמים לכ-700 משקיעים, אומרת: "המטרה היא לתת ליזמים פתרונות וקשר לגורמים שהם צריכים על מנת להצליח. בתי הקפה הם המשרד של היזמים, שבמקום לשבת בבית ולפתח מעדיפים לצאת ולפגוש אנשים בסביבה נעימה. אנו נרכז את הפעילות המקשרת בין היזמים למשקיעים, נותני השירות ויזמים אחרים בקפה בוגרשוב שישמש כבית חם. יזמים מרחבי הארץ יידעו שיש להם היכן להיות ולהכיר כשהם מגיעים לתל-אביב. אנו מודעים לכך שהיזמים מתחילים מאפס והנם דלי אמצעים, ולכן נעניק בקפה בוגרשוב הטבות, הנחות ומחירים מותאמים למצבם".

קפה בוגרשוב
רח' בוגרשוב פינת חובבי ציון, תל אביב


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה