שוקולד עלית חוזר למדפים: ספלנדיד מריר המכיל 70% ו-85% מוצקי קקאו

השוקולד ייוצר בתקופה הקרובה במפעל בארי קליבו בגרמניה והיציקה תתבצע במפעל קימס בבלגיה. בהמשך יחזור הייצור למפעל השוקולד בנוף הגליל בישראל. צילום סטודיו שטראוס
עבור ההשקה מחדש של מותג הפרמיום ספלנדיד פעלו טכנולוגי המזון של שטראוס יחד עם אנשי חברת הקקאו בארי קליבו בחודשים האחרונים כדי להגיע לפרופיל טעם הדומה ביותר לטעם המוכר של השוקולד

מותג שוקולד הפרמיום ספלנדיד של שטראוס-עלית, חזר למדפים במתכון חדש שפותח על ידי אנשי שטראוס ביחד עם חברת הקקאו העולמית בארי קליבו. מתכון השוקולד השתנה מעט, אך לדברי החברה הינו עדיין בפרופיל הטעם המוכר של המותג הוותיק אותו ישראלים אוהבים.

צילום סטודיו שטראוס

בשלב הראשון חוזרים למדף שני מוצרים מהסדרה: 70% מוצקי קקאו ו-85% מוצקי קקאו, שמקורם מחוף השנהב ומאקוודור. המוצר משווק כמהדורה מוגבלת  ויוצר  במתכון חדש במפעל מיקור חוץ, ולכן אינו מתאים לצליאקים. המוצר מסומן בצורה ברורה בחזית האריזה, ואין עליו את סימון הפרח המוכר מהאריזות הקודמות. כמו כן יש בו שינויים באלרגנים. חיי מדף: 18 חודשים.

צילום סטודיו שטראוס

כחלק מהיערכות שטראוס ועלית להחזרת כלל מוצרי השוקולד למדפים של החברה, אחרי השבתת המפעל בארץ בו התגלה חיידק סלמונלה, השוקולד ייוצר בתקופה הקרובה במפעל בארי קליבו בגרמניה, והיציקה תתבצע במפעל קימס בבלגיה. בהמשך, כך אומרים בחברה, יחזור הייצור למפעל השוקולד בנוף הגליל בישראל.

מחיר טבלת שוקולד במשקל 100 גרם: 9.90-12.90 ₪. להשיג ברשתות השיווק. כשרות פרווה בד"צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר