שלוש שנים ושלושה סניפים לפטיסרי מזרין

פטיסרי מזרין חוגגת 3 שנים ו-3 סניפים, ומציעה ללקוחותיה מגוון הטבות.
לרגל חגיגות 3 שנים לפטיסרי מזרין הפיקה הרשת כרטיס הטבות המציע מגוון הנחות והטבות לקהל לקוחותיה: 10-20% הנחה, אייס קפה קר חינם, אייס קפה בטעמים חינם, קפה חינם.

אלון גולדמן, העומד בראש מזרין, החל לעבוד בגיל 19 במסעדת קרן המפורסמת של חיים כהן, שם התכוונן לקונדיטוריה. לאחר שנה החליט להרחיב את הידע שלו ועבר לצרפת לשש השנים הבאות. מפריז דילג לטורקיה, שם למד את אומנות הכנת הבקלאווה, וקינח בניו יורק. בין לבין סייע לשף חיים כהן בהקמת המסעדות בקלאב הוטל לוטראקי ומסעדת טאבון הניו יורקית.

ב- 2005 הגשים אלון חלום, ופתח את הסניף הראשון של "מזרין" ברחוב משכית בהרצליה פיתוח. הסניף מתפקד על תקן פטיסרי – בוטיק המציע מגוון מאפים, עוגות, עוגיות, שוקולדים ומתוקים. בנוסף ניתן לשבת במקום וליהנות מהמבחר על כוס קפה או שתייה קלה.

שנתיים לאחר מכן החליט גולדמן להביא את בשורת הפטיסרי גם לתל- אביב, עם סניף באזור הגלריות של רחוב גורדון, המאפשר ליהנות מאווירה פריזאית ומתפריט פטיסרי אמיתי עם מנות כמו קווינימן מלוח של ביצה, קונפי שום ותרד ומיני פרנץ' טוסט מלחם, חזרת לבנה, גרבלקס וצלפים. במקום ניתן לרכוש גם עוגות, עוגיות, שוקולדים, מקרונים, גרנולה ביתית, וקישים שלמים.

הסניף השני בתל אביב נפתח לאחרונה ברחוב מונטיפיורי, בלוקיישן היפהפה בו שכנה בעבר מסעדת "גבריאל". הסניף פועל בקונספט של "Salon De The", וכולל חנות-בוטיק המציעה את מגוון המוצרים מאפים, עוגות ושוקולד של מזרין. במקום ניתן לשתות קפה וליהנות ממגוון היצע החנות וממנות נוספות ברוח הפטיסרי; ארוחות בוקר המוגשות לאורך כל היום, ומנות ייחודיות המבוססות על מגוון מאפים, סלטים (עם דגש על בריאות), קלאבים (כריכים) ממגוון הלחמים הנאפים במקום ועוד.

מבצע יום ההולדת יתקיים עד 30.6.08.

סניפי מזרין:
משכית 32 הרצליה פיתוח, טל' 9576545 -09
גורדון 17 ת"א, טל' 5221050 –03
מונטפיורי 42 ת"א, טל' 5667020 – 03


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה