שף גורדון רמזי חוזר עם אליפות המסעדות: Ramsay's Best Restaurant

ימי רביעי, החל מ-6 באפריל בשעה 21:30 בערוץ האוכל, אפיק 28 ב-yes וערוץ 32 ב-HOT

 Ramsay's Best Restaurant – אליפות המסעדות של שף גורדון רמזי  היא סדרת ריאליטי חדשה בכיכובו של השף הפרובוקטיבי, שתשודר בימי רביעי, החל מ-6 באפריל בשעה 21:30 בערוץ האוכל, אפיק 28 ב-yes וערוץ 32 ב-HOT .שף גורדון ראמזיי

 16 מסעדות מרחבי בריטניה מתחרות ביניהן על תואר המסעדה הטובה ביותר של רמזי. בשלב הראשון של התחרות, שמונה זוגות של מסעדות המתמחות באותו סגנון בישול מתמודדות האחת כנגד האחרתה, כאשר הזוכות עוברות אל שלב חצי הגמר. שלב זה מחולק לשלושה מבחנים: בראשון, 30 סועדים פוקדים את שתי המסעדות בוזמנית ומזמינים את מנותיהם יחדיו. על כל סועד לקבל תפריט שלם במהלך שעתיים בכדי שהמשימה תוכתר כהצלחה.

בשלב השני מגיע אל כל אחת מן המסעדות שופט במסווה. דרישותיו קשות במיוחד, וזאת על מנת לבחון את יכולתה של המסעדה להתמודד עם לקוחות תובעניים.
בשלב השלישי והאחרון, שפים מכל מסעדה מכינים מנה תוך שימוש במוצר שבחר עבורם רמזי. המנה מוגשת ל- 20 סועדים ב-Restaurant Gordon Ramsay בצ'לסי, לונדון. רמזי עצמו טועם לבסוף מן המנות ומכריז על המנצח.

בשלב חצי הגמר מקבלת כל מסעדה חלל משלה בצפון לונדון, 2,000 ליש"ט וסיור מודרך בשווקים המועדפים על רמזי. על כל אחת מהן להקים מסעדת "פופ–אפ" למשך ערב אחד, בה ישלמו הלקוחות רק אם ירגישו כי קיבלו תמורה לכספם.

בשלב הגמר יבשלו שתי המסעדות השורדות בפטרוס, מסעדה נוספת של רמזי הממוקמת במרכז לונדון. עליהן להכין סעודה מלאה של שלוש מנות, בשעה שאנג'לה הרטנט, סיימון דיוויס ושרה דורדין רוברטס מפקחים עליהם משולחנו של השף במטבח. גם הפעם יטעם רמזי מן התוצר הסופי ויבחר את המנצחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים קשורים

הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר