תמיסה על בסיס תמציות צמחים טבעיות מסייעת לבעיית הצטברות גזים אצל תינוקות

נרס גרייפ מיקסטורה מסדרת Kids Care, הוא מוצר טבעי שפותח במיוחד על ידי חברת מדיטרנד, המשלב תמציות צמחים טבעיות של שמיר, קימל ושומר – צמחים הידועים כמסייעים בהרגעה והקלה על מערכת העיכול בקרב תינוקות.
המוצר הנו ללא תוספת סוכר, ללא חומרי טעם מלאכותיים וללא חומרי צבע. כל הרכיבים בנרס גרייפ מיקסטורה מאושרים על-ידי ה-FDA האמריקאי.

נרס גרייפ מיקסטורה מכיל את הצמחים הבאים:
שמיר – משמש לטיפול בכאבי גזים, כאבי בטן וקשיי עיכול
קימל – משמש נגד עוויתות מעיים, משכך גזים ומסייע לעיכול
שומר – משמש נגד עוויתות מעיים, משכך גזים ומסייע לעיכול

נרס גרייפ מיקסטורה, הוא מוצר כשר המיוצר במפעל תרופות תחת בקרת תהליכי ייצור GMP. המארז כולל מזרק מדידה המאפשר למדוד את הכמות המדוייקת.

המחיר 39.50 ₪ לבקבוק של 240 מ"ל.
משווק ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי טבע.

על בעיות גזים אצל תינוקות
כ-10% – 15% מהתינוקות סובלים מכאבי גזים. אחת הסיבות השכיחות לאי נוחות בקרב תינוקות בחודשים הראשונים לחייהם, היא הצטברות גזים במערכת העיכול, המכונים קוליק (בלטינית – שייך למעיים). אולם, הגורם העיקרי לאי הנוחות הוא לאו דווקא גזים, אלא עוויתות במערכת העיכול המלווים בבכי ממושך ובלתי מוסבר של התינוק (מעל 3 שעות ביום, ולמעלה משלוש פעמים בשבוע).
עוויתות במערכת העיכול מתחילות לרוב בחודש הראשון לחיי התינוק ויכולות להמשך עד גיל שלושה חודשים בערך. הסיבות לעווית במערכת העיכול אינן חד משמעיות. ההשערות הן שהן נובעות מחוסר בשלות של מערכת העיכול, מהצטברות אוויר עודף במערכת העיכול האופיינית להאכלה מבקבוק, אכילת יתר וחוסר שיהוקים.

טיפים למניעת כאבי גזים אצל התינוק:
• לשנות את התזונה אצל האם המניקה
• לנענע את התינוק – נסיעה במכונית, ערסול, נדנוד, הליכה במנשא
• לאפשר לתינוק למצוץ אצבע או מוצץ
• לעסות את בטן התינוק עם כיוון השעון עם שמן קיקיון (CASTOR OIL)
• להתייעץ עם יועצת הנקה לגבי תנוחת ההנקה האופטימלית עבור התינוק


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה