10.4.18: אליפות ישראל לשפים 2018 מטעם איגוד השפים הישראלי

בתמונה מימין לשמאל: שף חי שוורץ - יו"ר איגוד השפים הישראלי, השפית רחל שורץ, שף גבי פנחסוב – סגן יו"ר האיגוד
בתמונה מימין לשמאל: שף חי שוורץ - יו"ר איגוד השפים הישראלי, השפית רחל שורץ, שף גבי פנחסוב – סגן יו"ר האיגוד

בהמשך למסורת שלו,  איגוד השפים הישראלי יוזם גם השנה את אליפות ישראל לשפים לשנת 2018, במטרה להכתיר את הכישרון הקולינרי הבא. האליפות פתוחה לכל השפים מכל תחומי הקולינריה,  ותתקיים בדן גורמה תל אביב ב- 10.4.18 בין השעות 12:00-19:00, כשבמהלכה יציגו השפים ארוחה מלאה המבוססת על מנות ביניים, עיקרית וקינוח, עליהן יישפטו ויקבלו ניקוד.

מאחורי היוזמה של אליפות השפים עומדים השף חי שוורץ – יו"ר איגוד השפים הישראלי, וגבי פנחסוב – סגן יו"ר האיגוד. התחרות תארח השנה גם שופטת בינלאומית מרומניה, יוליה דרגוט, שמגיעה לשפוט מטעם איגוד השפים העולמי, לצד נבחרת שופטים ישראלית הכוללת את השף משה כץ – יו"ר נבחרת השופטים, השף ניר צוק, הקונדיטור דודו אוטמזגין, ושופטים מקצועיים מטעם איגוד השפים הישראלי שהינם בעלי תואר שופט בינלאומי מטעם איגוד השפים העולמי. הזוכה באליפות יוכתר כשף המוכשר ביותר לשנת 2018, ויוזמן להצטרף לנבחרת השפים של ישראל לאליפות העולם שתתקיים בלוקסמבורג בנובמבר 2018.

מחיר ההרשמה וההשתתפות של כל שף 370 ₪. בתמורה מקבלים סל מוצרים להכנת המנות, ג'קט שף ממותג וביגוד לתחרות. האירוע בחסות חברת מילניום מרקטינג, יבואנית המותג ARCOSTEEL בישראל. פרטים נוספים בדף הפייסבוק של איגוד השפים הישראלי.


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה