3-7.6.18: חיפה משקשקת ולא מפחד

לצד הקוקטיילים יחכו למבקרים הפתעות נוספות כמו בר מולקולרי, גלידת רום קראקן, ועוד מנות מיוחדות של מסעדות מעולות שיציגו במתחם. צילום איילת קרבצקי

לא מיכל האמוניה ולא חיזבאללה יגרמו השבוע (3-7.6.18) לחיפאים לשקשק, אלא פסטיבל יחיד במינו שכולו עוסק בקוקטיילים. כן כן, קראתם נכון: קוקטיילים. בכל צורה וצבע, בכל מרקם וטעם שחשבתם שיש, ולא מדובר בבלאדי מרי או בקוברה ליברה, אלא כאלה שמכילים בירה וטריפל סק, או ג'ין ושקדים; והכל כדי להביא לחיפה את סצינת הקוקטיילים מתל-אביב ומשאר העולם.

צילום איילת קרבצקי
צילום איילת קרבצקי

בעיר התחתית מתקיימת כמעט בחשאי סצינת ברי הקוקטיילים החיפאים, כשמיקסולוגים ולא ברמנים עומדים ועומלים, ויוצרים ממוחם הקודח שילובים פצצתיים. את כל הטוב הזה אפשר יהיה לדגום בפסטיבל DRINK הראשון שיתקיים בעיר התחתית – מיזם מדליק של איש הענבים וזמן אמיתי, בשיתוף מותגי אלכוהול שיגרמו לראש שלכם לנוע מהר יותר מראש הכלב שיושב על הדשבורד של מונית חיפאית.

צילום איילת קרבצקי
צילום איילת קרבצקי

לצד הקוקטיילים יחכו למבקרים הפתעות נוספות כמו בר מולקולרי, גלידת רום קראקן, ועוד מנות מיוחדות של מסעדות מעולות שיציגו במתחם. בין המותגים שייקחו חלק בפסטיבל: חברת אקרמן עם ג'ק דניאלס, בוכא, פינלנדיה, מנדרין נפולאון ודה קייפר; חברת טמפו עם ביפאיטר, אלטוס והאוונה קלאב; חברת הכרם עם ג'ים בים, ג'ים בים טעמים, שרטרז ומאנקי שולדר; חברת א.ג.ת.ד עם חורטיצה, לאודרס, טקילה סיירה ורום דיקטדור; חברת מזכל IBA עם איבה ופולוגר; חברת יורו סטנדרט עם רוסקי פלטינום וזוברובקה; חברת ג'יימס ריצ'רדסון עם מרטל וקאוואלי, ועוד רבים וטובים.

צילום איילת קרבצקי
צילום איילת קרבצקי

בשבוע הקוקטיילים של חיפה מארחים מיטב הברים בעיר התחתית סדנאות קוקטיילים, ברמנים אורחים, קוקטיילים מיוחדים, ועוד הפתעות. האירועים יתקיימו בימים ראשון עד שלישי (3-5 ביוני), בהשתתפות הברים וספר, אורבן, באטרד, העוגן, פוארטו, מונשיינרז, בארקי, ליבריה, ראסטי, אפטר דארק, סינקופה ואבסנס. בין האירועים, "וספר קוקטייל בר" יארח ברמנים אורחים שיכינו קוקטיילים מעולים ומקוריים עם מזקל, ואת שגרירת קוניאק מרטל בישראל (ריי ווייט הנדירה) שתתארח לערב בלתי נשכח. במנושיינרז יארחו את טקילה קוארבו ורום קרקן לערב מרגריטות וקוקטיילים בלתי נשכח. מבשלת ליבריה תארח את המיקסולוג תומי קוזלוב מ-  IBBLS שילמד על תרבות האפרטיבו האיטלקית, ועוד הרבה סדנאות, קוקטיילים ואורחים מפתיעים.

אני מודה שלא ידעתי שבעיר שלי יש כאלה מקומות כיפיים. אני ממליצה בכל פה לתת למיקסולוגים להפתיע אתכם, אל תבואו מקובעים, תזרמו ובטוח תיהנו.

צ'ירז, סאלוט, לחיים, נזדרובייה, יאמס!


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה