70 הפילים מרחוב בוגרשוב רומסים את מחירי האלכוהול

מי שהסתובב בחודש האחרון ברחבי תל אביב, לא יכול היה שלא להיתקל באותן מודעות אבידה ובהן פיל אפריקני עב חדק הזועק שישיבו אותו לבעליו.
הפיל האובד שייך לארבעה חבר'ה תל אביבים צעירים, שמתוך רצון למשהו חדש ושפוי יותר החליטו להקים את המוסד החדש לצריכת אלכוהול נבונה באמצע רחוב בוגרשוב התל אביבי.

70 פילים הינו מתחם חדש ואורבאני ובו קומה שלמה של חנות אלכוהול עם מבחר מותגים גדול במחירים אטרקטיביים – לפחות לפי היזמים. בקומת המרתף נמצא בר גדול, שהכניסה אליו היישר מהחנות עצמה.

מדובר במקום צעיר עם היצע רחב של אלכוהול ויינות, לאורך כל שעות היממה.
ב- 70 פילים מדברים על חוויית קנייה מסוג אחר, ואומרים כי כשם שצרכן נכנס לחנות נעליים ומריח את ריח העור החדש, כך גם את חנות האלכוהול צריך להרגיש, לטעום, ולצאת עם אלכוהול במחירים זולים והגיוניים.

פתיחת החנות תעניק מענה לרצון לקניית מותגים אלכוהוליים בשעות הפחות קונבנציונליות של היממה. בכל חודש יהיו בחנות דילים על מוצרים משתנים. 
עד לכניסת השנה האזרחית החדשה הדילים יהיו על מגוון של שמפניות, קוות ומיני מבעבעים.

בעלי המקום אלדד גנשרוביץ, ארז נחום, יניב אשכנזי ודב נודלמן מגיעים מתחום הלילה והברים של תל אביב. עם רקורד כעובדים (סקוט, ריבנדייל,הלנה ועוד) וכבעלים (המלה והג'רמייה), הרגישו הארבעה כי העיר זקוקה למשהו אחר – בר שכונתי, אישי, מלא קסם והפתעות.

ללקוחות מובטחים רעיונות כמו ערבי "הלקוח תמיד מוזג", בהם יוכלו לקוחות להיכנס לכמה שעות אל מאחורי עמדת המזיגה, ובחפיפה של שעה למזוג בירות, לשקשק קוקטיילים ולערבב סטיררים.
עוד יוזמה היא "מועדון הבקבוקים", בו כל לקוח יוכל לקנות בקבוק אישי מהבר, שיהיה שלו וייפתח רק כאשר הוא מבקש. את הבקבוק יחתמו בשמו של הלקוח.

אך הערך המוסף החשוב מכל הוא הירתמותם של הצעירים ללחימה בקטל בדרכים, ובפרט בהקשר של שתיית אלכוהול. כל לקוח אשר יציג קבלה עדכנית בגין נסיעה במונית או תחבורה ציבורית, יזכה לקבלת הטבה מהבר על חשבון הבית.

הבר עומד להציע מגוון של קוקטיילים מקוריים כמו פיל אנגלי  – ג'ין, רויאל שמבורד, מיץ חמוציות מיץ לימון וסוכר (39 ₪), פיל לבן – סטולי קריסטל, ליקר ליצ'י, מונין ליצ'י, קוואנטרו, טוניק וסקוויז מיץ לימון (39 ₪), winter spring – ספרינג קמפרי, מיץ תפוזים, מונין משמש (39 ₪), מרטיני יבש נוסח 70 פילים – ג'ין קפוא מוגש בכוס מרטיני מקוררת עם רמיזה של קליפת לימון ונגיעה אחת של לנגוסטאה ביטר (39 ₪).

לצד האלכוהול מוגשות מבחר של מנות כמו קרוסטיני סלמון מעושן בתערובת עגבניות שרי, כוסברה, ג'ינג'ר, בזיליקום טרי ופלפל קלוי מוגש עם סלק ירוק, גלילות חציל ממולא בגבינת צאן וזעתר טרי מנת הדגל: שיפודי חלומי ואננס מוגשים עם סלט ירוק בוויניגט ארומטי.

בנוסף לחנות אלכוהול ובר שכונתי מציעים ב- 70 פילים גם שירותי בר, יעוץ לחברות וסדנאות בתחומי אלכוהו,ל כמו גם הטבות והנחות למצטרפים למועדון החברים.

70 פילים
רח' בוגרשוב 70  תל אביב
טל. 03-6291777
חנות א' – שבת 10:00 – 04:00
בר א' – שבת – 21.00 – אחרון הלקוחות


היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה