ABBYY PDF Transformer 3.0: הסבת PDF מרובת דפים עם תמיכה בעברית

ABBYY, ספקית מובילה של תוכנות זיהוי מסמכים, לכידת נתונים ומילונים אלקטרוניים, הכריזה על ABBYY PDF Transformer 3.0 – גרסה חדשה של יישום הסבת קובצי PDF ויצירת PDF זוכה הפרסים שלה.

חיים רון, מנכ"ל מאגרי תוכנה, נציגי ומפיצי ABBYY בישראל, אומר כי גרסה זאת מביאה שיפורים טכנולוגיים מהפכניים להפיכת קבצי PDF לקובצי וורד, העושים אותה למדויקת יותר ותומכת ביותר שפות – כולל לראשונה גם תמיכה מלאה בעברית. בנוסף עושה המוצר גם טרנספורמציה של קובצי אופיס, והופך אותם ל- PDF, כך שמדובר במוצר אחד המבצע המרה דו כיוונית כפולה, ונמכר במחיר נמוך במיוחד של 380 ₪ כולל מע"מ, לעומת מוצר אחר בשוק שהנו חד כיווני ומחירו כ- 1,200 ₪ + מע"מ.

עתה יכול ה- ABBYY PDF Transformer 3.0 לעבוד עם קבצי PDF כתובים בעברית, אנגלית וב- 184 שפות אחרות המבוססות על שמונה שיטות אלפבית ומערכות כתיבה, כולל מסמכים בשפות מעורבות המכילים טקסט דו-כיווני (כתוב מימין ומשמאל).

חיים רון מדגיש, כי עם טכנולוגיית זיהוי מסמכים אדפטיבי (ADRT) של ABBYY,
ה- ABBYY PDF Transformer 3.0 הנו המוצר היחיד מסוגו היוצר מחדש ומשחזר מבנה לוגי, זרימת טקסט ופורמט קונסיסטנטי של מסמכים מרובי דפים בעת הסבת קבצי PDF.

בנוסף לתפקודיות ההסבה המעולה, הגרסה החדשה מספקת גמישות גדולה יותר ליצירת ושינוי מסמכי PDF בהתאם לצרכי המשתמש. המוצר גם מציע תכונות מתקדמות חדשות עבור עריכה ואירכוב מאובטחים של קבצי PDF, כולל היכולת לערוך לדפוס מידע רגיש במסמכי PDF, להוסיף תכונות ספציפיות כמו חתימות אלקטרוניות, לדחוס קבצי PDF ולשמור מסמכים לפורמט PDF/A ניתן לחיפוש, עבור שימוש לטווח ארוך.

"תפקודיות הסבת ויצירת PDF מעולה, ביחד עם היכולות המתקדמות עבור שינוי PDF, הופכות את ABBYY PDF Transformer 3.0 לתוכנה אידיאלית לעבודה עם קבצי PDF בעסקים ובמשרדים", אומר חיים רון. "חילופי מידע בפורמט PDF כבר הפכו לסטנדרט דה-פקטו בחברות רבות. כדי לטפל בכך נדרשת תוכנה רבת עוצמה ועם זאת קלה לשימוש וזמינה, על מנת לייעל עיבוד מסמכים ולהפחית עלויות תפעול, ו- ABBYY PDF Transformer 3.0 עונה באופן מלא לאתגרים אלה של ימינו".

ה- ABBYY PDF Transformer 3.0 מבוסס על טכנולוגיית OCR (זיהוי תווים אופטי) החדשנית של ABBYY, ומסבה כל סוג של קבצי PDF למסמכי וורד מלאים ניתנים לעריכה. המוצר מצויד באינטגרציה מלאה עם יישומי מיקרוסופט אופיס פופולריים, ומאפשר למשתמשים להסב וליצור קבצי PDF ישירות מתוך היישומים בתהליך אחד.

ABBYY PDF Transformer 3.0 מספק שיפורים משמעותיים בדיוק ההסבה, והתפקודיות כוללת:
שחזור חכם של מבנה ופורמט מסמך
תוך מינוף טכנולוגיית ADRT הייחודית של ABBYY יוצר ה- ABBYY PDF Transformer 3.0 מחדש באופן חכם מבנה לוגי ופורמט של מסמכים מרובי דפים בעת הסבת PDF למיקרוסופט וורד או אקסל.
ABBYY PDF Transformer 3.0 מטפל במסמך מרובה דפים כישות יחידה, ולא כמערך של דפים נפרדים. כתוצאה, הוא משחזר תכונות פורמט מיקרוסופט אופיס טבעיות כמו כותרות, הערות שוליים, מספור דפים, כיתובים לתמונות, פונטים וסגנונות, ולכן מאפשר למשתמשים לשנות בקלות את המסמך המוסב.
מספרי דפים מעודכנים אוטומטית, אם משתמשים מוסיפים או מוחקים דפים ממסמך. הערות שוליים וכיתובים מקושרים באופן חכם לתוכן המתאים להם. אם התוכן מועבר או נמחק, הערת השוליים או כיתוב התמונה התואמים, יועברו או ימחקו בהתאם.

שילוב וצירוף מסמכים
התוכנה מספקת תפקודיות נרחבת עבור יצירה ושינוי של מסמכי PDF בהתאם לצרכיו הספציפיים של המשתמש. משתמש יכול עתה לשלב בקלות מספר מסמכים בפורמטים שונים לתוך מסמך PDF אחד, או לצרף קובץ חדש לתוך PDF חדש בלי צורך לעבוד מחדש על המסמך.

דחיסת MRC רבת עוצמה ותמיכת PDF/A
ABBYY PDF Transformer 3.0 מציע עתה יכולות רבות עוצמה לאופטימיזציית מסמכי PDF עבור שיתוף ואירכוב קבצים. המוצר מאפשר הסבה של מסמכי וורד וקבצי PDF של תמונה בלבד לפורמט PDF/A ניתן לחיפוש, עבור שימור מסמכים לטווח ארוך.
בנוסף, ע"י מינוף טכנולוגיית דחיסת MRC החדשה של המוצר, משתמשים יכולים להקטין גודל של PDF עד פי 10 כדי לשמר שטח אחסון יקר-ערך.

מחיקה של נתונים רגישים
משרדי עורכי דין, גופים ממשלתיים ומחלקות בארגונים, חברות שירותים פיננסיים ולקוחות עסקיים, יכולים להשתמש ב- ABBYY PDF Transformer 3.0 כדי למחוק מידע חשאי משכבות טקסט ותמונה של מסמך PDF.

חתימות אלקטרוניות
עם ABBYY PDF Transformer 3.0 יכול משתמש לסמן לזהות בקלות מסמכים עם זכויות יוצרים או סטטוס, ע"י יישום חתימות מותאמות עם כל טקסט, מיקום או צבע, תכונת חתימות אלקטרוניות חדשה גם מספקת זיהוי, הגנה, ומספור עולה אוטומטית של מסמכים בעלי ערך.

תמיכת השפות הרחבה ביותר
הגרסה החדשה של ABBYY PDF Transformer 3.0 מזהה במדויק ומסבה מסמכים ב- 184 שפות – עברית, יוונית, ארמנית, סינית ,יפנית ותאילנדית, אם למנות אחדות מהן, כמו גם שפות עם אלפבית לטיני או קירילי.
לפישוט חוויית המשתמש בעבודה עם היישום, הוא גם מספק זיהוי שפה אוטומטי במסמכים חד לשוניים ורב לשוניים.

תכונות אחרות של ABBYY PDF Transformer 3.0:
• שחזור טבלאות משופר
• ממשק משתמש משופר
• Microsoft Office 2007 ready
• תמיכה ב- PDF 1.7

בונוס עבור משתמשים רשומים: ABBYY Screenshot reader
ABBYY PDF Transformer 3.0 בא עם יישום בונוס עבור משתמשים רשומים – ABBYY Screenshot reader, שהנו כלי עזר קל לשימוש עבור לכידה מהירה של תמונות וטקסט מהמסך. תוסף זה יכול להסב Snippets של תמונות מסך לטקסט בשימוש בטכנולוגיית OCR של ABBYY. זהו כלי עזר אידיאלי עבור שימוש בחלקי טקסט במצגות פלאש, מצגות פאורפוינט ומסמכים אחרים.

מחיר ה- ABBYY PDF Transformer 3.0:
את ה- ABBYY PDF Transformer 3.0 ניתן לרכוש באתר חברת מאגרי תוכנה, הנציגה הרשמית של ABBYY בישראל. טל. 09-7714578
המחיר 380 ₪ כולל מע"מ
www.software-sources.co.il
www.ABBYY.co.il

מאגרי תוכנה נוסדה בשנת 1992 ומושבה ברעננה. החברה מתמחה בייצוג חברות תוכנה בינלאומיות ובהפצת מוצריהן בישראל. כיום היא אחת מן החברות המובילות בארץ בתחום זה, ומייצגת עשרות חברות זרות לצורך הפצת מוצרי התוכנה שלהן בשוק הישראלי המקומי. מאגרי תוכנה משרתת בנאמנות מזה שנים את גורמי הביטחון בישראל, את משרדי הממשלה השונים, מוסדות אקדמיים (אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות חינוך אחרים), וכן את ענף ההיי-טק. לחברה אלפי לקוחות בישראל, והמספר הולך וגדל עם השנים ונמצא במגמת עליה מתמדת.

ABBYY היא ספקית מובילה של תוכנות זיהוי מסמכים, לכידת נתונים ולינגוויסטיקה. מוצריה כוללים את סדרת FineReader ABBYY של יישומי OCR (זיהוי תווים אופטי); סדרת FlexiCapture ABBYY של פתרונות לכידת נתונים; תוכנת מילון Lingvo ABBYY; וכלי פיתוח.
ארגונים עתירי נייר מרחבי העולם משתמשים בתוכנות ABBYY למיכון משימות עתירת זמן עבודה ולייעול תהליכים עסקיים.
מוצרי ABBYY משמשים בפרויקטים ממשלתיים גדולי היקף כמו אלה של רשות המס באוסטרליה, מבקר המיסים של ליטא, משרד החינוך של רוסיה, משרד החינוך של אוקראינה, וממשלת מחוז מונטגומרי בארה"ב.
חברות הרוכשות רישוי לטכנולוגיותABBYY כוללות את קנון, EMC/Captiva, היולט פקרד, מיקרוסופט, סמסונג אלקטרוניקס, BancTel, NewSoft, Notable Solutions, ועוד.
יישומי OCR ABBYY מסופקים עם ציוד מהיצרנים המובילים בעולם כמו בנקיו, אפסון, פוג'יטסו, פוג'י זירוקס, מיקרוטק, פלוסטק, טושיבה וזירוקס.
המטה של ABBYY שוכן במוסקבה, עם משרדים בגרמניה, ארה"ב, אוקראינה, בריטניה, יפן וטאיוואן. 
www.ABBYY.co.il.






היו הראשונים להגיב...

כתבו תגובה